Richter Czech ES.30/40.BSZ.CE bezpečnostná vložka RC3 s prestupovou spojkou BSZ

Cylindrická vložka Richter Czech ES.30/40.BSZ.CE bezpečnostná vložka RC3 s prestupovou spojkou BSZ:Bezpečnostná cylindrická vložka sa inštaluje do... viac informácií »
Richter Czech ES.30/40.BSZ.CE bezpečnostná vložka RC3 s
Cylindrická vložka Richter Czech ES.30/40.BSZ.CE bezpečnostná vložka RC3 s prestupovou spojkou BSZ:Bezpečnostná cylindrická vložka sa inštaluje do...

Cylindrická vložka Richter Czech ES.30/40.BSZ.CE bezpečnostná vložka RC3 s prestupovou spojkou BSZ:Bezpečnostná cylindrická vložka sa inštaluje do dverí, ktoré majú zabrániť prístupu zlodejom. Tretiu triedu je možné vnímať ako kvalitnú ochranu. Ostatne s nižšou triedou pravdepodobne ani neobstojíte v poisťovni. Niekedy sa môže hodiť aj identifikačná karta, z ktorej sa dajú vytvoriť kľúče aj po strate originálu. V jednom balenínájdete aj 6 ks kľúčov.Čo vydrží cylindrická vložka Richter Czech ES.30/40. BSZ. CE bezpečnostná vložka RC3 s prestupovou spojkou BSZVyplanžetovanie – bezpečnostná cylindrická vložka na ovládanie zamykacieho mechanizmu. Technika, pri ktorej zlodej posúva jednotlivé stavítka, kým zámok neodomkneOdvŕtanie – spôsob prelomenia, kedy je zámok poškodený do tej miery, kedy prestane plniť svoju funkciuBumping – technika, kedy sa stavítka nárazom odmrštia do odomknutej polohyBezpečnostná trieda: RC3Materiál vložky a kľúčov: mosadzPovrch: čierna (CE)Balenie obsahuje 6 ks predĺžených kľúčov, 2 ks skrutiek 50+60 mm a identifikačnú kartuCertifikát NBÚ typ 2 SS4=2

Lacný tovar možno kúpiť bez ťažkostí tu na našich stránkach umiestnený v rubrike zabezpečenie a zámočníctvo. Mrknite na obľúbené výrobky zo spomínanej sekcie za super peniaze. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež viac skvelých kúskov od dodávateľa Richter Czech. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný kus Richter Czech ES.30/40.BSZ.CE bezpečnostná vložka RC3 s od spoločnosti Richter Czech pohodlne dostanete ešte dnes za primerané peniaze! Iba teraz za 19,90 EUR.