Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NI

Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NI:Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou... viac informácií »
Richter Czech EURO Xstar
Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NI:Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou...

Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NI:Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou vložkou Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NI, ktorá je certifikovaná v bezpečnostnej triede 4. Vložka obsahuje 10 stavítok z kalenej ocele. Dokáže odolať pokusom o rozlomenie, odvŕtanie, vyhmatanie a bumpingu. Vložka do dverí Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NI je vyrobená z mosadze v úprave matný nikel. K vložke dostanete 6 ks predĺžených kľúčov, ktoré je možné voľne kopírovať (bez identifikačnej karty). Identifikačná karta slúži ako podklad pre rez nového kľúča. Hlavné prednosti – Richter Czech EURO Xstar EXR.40/40.NIVysoké zabezpečenie – bezpečnostná trieda 4Vhodná do vchodových dverí bytov a domov6 predĺžených kľúčov + identifikačná kartaVložka z mosadzeČo spĺňajú cylindrické vložky 4. triedy?Bezpečnostná trieda 4 znamená, že vložka do zámku odolá aj skúsenému zlodejovi, ktorý používa zámočnícke kladivo, sekeru, dláta, sekáče alebo prenosnú akumulátorovú vŕtačku. Vďaka týmto nástrojom dokáže zlodej rozšíriť možnosti napadania cylindrickej vložky. V tomto prípade nerieši hluk, ktorý pri týchto spôsoboch vzniká.

Výnimočný a žiadaný kus Richter Czech EURO Xstar od značky s dlhou históriou Richter Czech môžete získať v našej online ponuke za výborné peniaze! Ponuky od 29,90 EUR.