Richter Czech RDG.005.GP

Bezpečnostná retiazka Richter Czech RDG.005.GP:Zvýšte svoje bezpečie a inštalujte si na dvere bezpečnostnú retiazku. Vďaka tomu zamedzíte osobe na... viac informácií »
Richter Czech RDG.005.GP
Bezpečnostná retiazka Richter Czech RDG.005.GP:Zvýšte svoje bezpečie a inštalujte si na dvere bezpečnostnú retiazku. Vďaka tomu zamedzíte osobe na...

Bezpečnostná retiazka Richter Czech RDG.005.GP:Zvýšte svoje bezpečie a inštalujte si na dvere bezpečnostnú retiazku. Vďaka tomu zamedzíte osobe na druhej strane dverí vniknutiu do bytu či kancelárie. Dverová retiazka vám aj tak dovolí bezpečné pootvorenie dverí až o 15 cm. Je vyrobená zo zliatiny zamak a vybavená povrchovou úpravou z mosadze. Súčasťou balenia je aj štvorica skrutiek pre ľahšiu montáž na dvere.Kľúčové vlastnosti dvernej retiazky Richter Czech RDG.005.GPUmožňuje bezpečné pootvorenie dverí až o 15 cmMateriál: zamakPovrchová úprava: mosadzBalenie vrátane 4 skrutiek

Zaujímavý tovar máte možnosť kúpiť tiež tu u nás v populárnej rubrike kovanie na dvere. Teraz si môžete vybrať zľavnené výrobky zo spomínanej kategórie v zľave! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás viac skvelých produktov od dodávateľa Richter Czech. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný produkt Richter Czech RDG.005.GP od výrobcu so skvelou povesťou Richter Czech pohodlne dostanete aktuálne v našej ponuke až neuveriteľne lacno. V akcii za 5,90 EUR.