Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT: V našom e-shope pre vás máme pripravené veľmi kvalitné kovanie na dvere RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT od... viac informácií »
Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT
Kovanie na dvere Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT: V našom e-shope pre vás máme pripravené veľmi kvalitné kovanie na dvere RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT od...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT: V našom e-shope pre vás máme pripravené veľmi kvalitné kovanie na dvere RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT od obľúbenej a rokmi preverenej spoločnosti Richter Czech. Materiál kľučiek disponuje vysokou pevnosťou a odolnosťou povrchu proti opotrebeniu a zaručená je tak dlhá životnosť aj pri frekventovanom používaní. Zaiste oceníte presné rozmery a dokonalé opracovanie hrán jednotlivých súčastí. Tento model je vyrobený v povrchovej čiernej matnej úprave (CEMAT), ktorá sa výrobcovi naozaj podarila a vyzerá jednoducho skvele. Celkové dielenské spracovanie je na vysokej úrovni a docielená tak bola skvelá atraktivita uvádzaného dverného kovania. Uvidíte sami, že s kovaním na dvere Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT budete spokojní. Kľúčové vlastnosti kovania na dvere Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMATZámkové kovanie na dvere od spoločnosti Richter CzechOceľová konštrukcia rozety v systéme FIX INVystupujúce matice a vodiace unášače skrutiek zabraňujú pootočeniu rozietMateriál s vysokou pevnosťou a odolnosťou povrchu proti opotrebeniuPresné rozmery a opracovanie hránPovrchová čierna matná úprava (CEMAT)Celkové kvalitné dielenské spracovanie Balenie obsahujeSpodné rozetySpojovací materiálVŕtacie šablóny

Veľmi obľúbený produkt môžete získať pohodlne na našich stránkach v populárnej kateogrii kovanie na dvere! Zaobstarajte si podobné produkty z našej sekcie za skvelú cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Richter Czech vám môže poskytnúť kvalitné výrobky.. A tu je dôkaz! To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od značky Richter Czech. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.CEMAT od známej značky Richter Czech môžete zohnať aktuálne na našej webovej stránke vo výhodnej akcii. V akcii za cenu 30,90 EUR.