Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT:Ľahké otváranie dverí a nový vzhľad vaším dverám zaistí zamakové kovanie Richter Czech... viac informácií »
Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT
Kovanie na dvere Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT:Ľahké otváranie dverí a nový vzhľad vaším dverám zaistí zamakové kovanie Richter Czech...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT:Ľahké otváranie dverí a nový vzhľad vaším dverám zaistí zamakové kovanie Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT. Štvorcové rozety ohromia nielen presným dielenským opracovaním hrán, ale aj príjemnou povrchovou úpravou v matnom nikle. Systém FIX IN zaistí pevné zoskrutkovanie kľučiek aj roziet cez dvere. Pootočeniu roziet zabraňuje vystupujúca matica a vodiace unášače skrutiek. Materiál, ktorý bol na kľučky použitý, je veľmi odolný proti opotrebovaniu a poškriabaniu. Výrobok je po vybalení okamžite pripravený na montáž.Kľúčové vlastnosti Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMATZamakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľučiekVysoká pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu vďaka použitým materiálomPresné opracovanie hránVystupujúce matice a vodiace unášače skrutiek zabraňujú pootočeniu rozietOceľová konštrukcia rozety v systéme FIX INBalenie obsahuje:Spodné rozetySpojovací materiálVŕtacie šablóny

Vynikajúci výrobok Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT nájdete práve teraz tu u nás v obľúbenej kategórii kovanie na dvere. Mrknite na výnimočné výrobky v spomínanej kategórii za super ceny. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na viac vybraných výrobkov od výrobcu Richter Czech. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.NIMAT od top značky Richter Czech je možné získať práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 25,90 EUR.