Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE:V dnešnej dobe na konečný vzhľad dverí má vplyv aj kvalitné dielenské vypracovanie kľučiek. Medzi... viac informácií »
Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE
Kovanie na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE:V dnešnej dobe na konečný vzhľad dverí má vplyv aj kvalitné dielenské vypracovanie kľučiek. Medzi...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE:V dnešnej dobe na konečný vzhľad dverí má vplyv aj kvalitné dielenské vypracovanie kľučiek. Medzi ne zaručene patrí kovanie, ktoré vkusne doplní vzhľad vašej miestnosti. Zamakové štvorcové rozety Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE vynikajú systémom FIX IN, ktorý zaistí pevné zoskrutkovanie kľučiek aj roziet cez dvere. Veľmi presne sú opracované hrany, ktorým dáva ten správny šmrnc povrchová úprava v elegantnej čiernej farbe. Pootočeniu roziet zabraňujú vystupujúce matice a vodiace unášače skrutiek. Materiál, ktorý bol použitý na kľučky, je veľmi odolný proti opotrebovaniu a poškriabaniu. Výrobok je po vybalení okamžite pripravený na montáž.Kľúčové vlastnosti kovania na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CEVysoká pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu vďaka použitým materiálomPovrchová úprava v čiernej farbePresné opracovanie hránOceľová konštrukcia rozety v systéme FIX INBalenie obsahuje:Spodná rozetySpojovací materiálVŕtacie šablóny


Často vyhľadávaný výrobok máte možnosť nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike kovanie na dvere. Teraz môžete nájsť parádne produkty v spomínanej sekcii za akčnú cenu. Tento výrobca Richter Czech pre svojich zákazníkov ponúka kvalitný sortiment. za prekvapivo výhodné ceny! Nakupujte, kým je tovar sladom!

Dizajnový produkt Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE od kvalitnej značky Richter Czech ide získať teraz za primerané peniaze. Ponuka od 32,90 EUR.