Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT:V dnešnej dobe sa počas kupovania dverí nepočíta len s ich dekorom, ale veľký vplyv na konečný... viac informácií »
Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT
Kovanie na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT:V dnešnej dobe sa počas kupovania dverí nepočíta len s ich dekorom, ale veľký vplyv na konečný...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT:V dnešnej dobe sa počas kupovania dverí nepočíta len s ich dekorom, ale veľký vplyv na konečný vzhľad má aj kvalitné dielenské vypracovanie kľučiek. Medzi ne zaručene patrí kovania na dvere Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT. Zamakové štvorcové rozety vynikajú systémom FIX IN, ktorý zaistí pevné zoskrutkovanie kľučiek aj roziet cez dvere. Veľmi presne sú opracované hrany, ktoré ešte viac vynikajú vďaka povrchovej úprave v matnom chróme. Použitý materiál je navyše veľmi odolný proti opotrebovaniu a poškriabaniu. Výrobok je po vybalení okamžite pripravený na montáž.Kľúčové vlastnosti Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMATZamakové kovanie v matnom chrómeVysoká pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu vďaka použitým materiálomPresné opracovanie hránVystupujúce matice a vodiace unášače skrutiek zabraňujú pootočeniu rozietOceľová konštrukcia rozety v systéme FIX INBalenie obsahuje:Spodné rozety PZSpojovací materiálVŕtacie šablóny

Tento kvalitný produkt Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT môžete dostať taktiež tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii kovanie na dvere. Pozrite sa na nové kusy z tejto známej rubriky za priaznivú cenu! Táto značka Richter Czech predstavuje top výrobky. za priaznivú cenu. Veď to vidíte sami.

Veľmi jedinečný produkt Richter Czech RK.C3.TORINO.PZ.CHMAT od kvalitného výrobcu Richter Czech je možné ľahko získať tady teraz skutočne lacno. Aktuálne stojí u nás 21,90 EUR.