Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE

Kovanie na dvere Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE:Na našom e-shope máme pre vás pripravené veľmi kvalitné kovanie na dvere RK.L-FORM.BB.CE obľúbenej a... viac informácií »
Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE
Kovanie na dvere Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE:Na našom e-shope máme pre vás pripravené veľmi kvalitné kovanie na dvere RK.L-FORM.BB.CE obľúbenej a...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE:Na našom e-shope máme pre vás pripravené veľmi kvalitné kovanie na dvere RK.L-FORM.BB.CE obľúbenej a rokmi overenej spoločnosti Richter Czech. Materiál kľučky disponuje vysokou pevnosťou a odolnosťou povrchu proti opotrebovaniu, vďaka čomu je zaručená dlhá životnosť aj pri frekventovanom používaní. Uvidíte sami, že s kovaním na dvere Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE budete spokojní.Kľúčové vlastnosti kovania na dvere Richter Czech RK.L-FORM.BB.CEZámkové kovanie na dvere spoločnosti Richter CzechOceľová konštrukcia rozety s vratnou pružinkouMateriál s vysokou pevnosťou a odolnosťou povrchu proti opotrebovaniuPresné rozmery a opracovanie hránMatná čierna povrchová úpravaCelkové kvalitné dielenské spracovanieKvalitné a presné opracovanie kovania na dvere RichterZaiste oceníte presné rozmery a dokonalé opracovanie hrán jednotlivých súčastí. Kovanie Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE je vyrobené v povrchovej úprave matná čierna, ktorá sa výrobcovi naozaj podarila a vyzerá jednoducho skvele. Celkové dielenské spracovanie je na vysokej úrovni.Obsah balenia:Spodné rozetySpojovací materiálVŕtacie šablónyŠtvorhran s veľkosťou 6 × 6 mm a redukciou 6/8 mmHmotnosť netto:BB/PZ – 0,49 kg


Tento kvalitný výrobok Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE máte možnosť zohnať jednoducho tu u nás v známej sekcii kovanie na dvere! Teraz kúpite akčné produkty z našej sekcie za super cenu. Vedúci dodávateľ Richter Czech vám poskytuje prémiový sortiment.! A tu je dôkaz. Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Mrknite na ďalšie vybrané produkty značky Richter Czech. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný kus Richter Czech RK.L-FORM.BB.CE od skvelého výrobcu Richter Czech môžete zaobstarať v aktuálnej ponuke vo výpredajové akciu. Produkt kúpite teraz u nás za 19,90 EUR.