Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D

Číslo na dom Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D:Domové číslo Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM. v hliníkovom 3D vyhotovení so štruktúrovaným povrchom... viac informácií »
Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D
Číslo na dom Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D:Domové číslo Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM. v hliníkovom 3D vyhotovení so štruktúrovaným povrchom...

Číslo na dom Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D:Domové číslo Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM. v hliníkovom 3D vyhotovení so štruktúrovaným povrchom vyzerá vďaka antracitovej farbe veľmi elegantne. Číslo Richter môžete pripevniť hneď niekoľkými spôsobmi. Buď pomocou obojstrannej lepiacej pásky,ktorá je vhodná na stredne hrubé a hladké povrchy. Je to rýchle a jednoduché. Alebo môžete domové číslo Richter Czech privŕtať pomocou svorníkov napevno. Poslednou možnosťou pripevnenia čísla Richter je naskrutkovanie klinca so závitom do položky a pribitie pomocou gumovej paličky do steny. V balení nájdete obojstrannú lepiacu pásku, 2 ks hmoždiniek, 2 ks svorníkov s matkou a 2 ks klincov.Kľúčové vlastnosti domového čísla Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.Hliníkové domové číslo Richter Czech v 3D a antikorovom vyhotoveníElegantná antracitová farbaJednoduchá montáž pomocou lepenia, vŕtania alebo pribitiaKvalitné materiály zaistia stabilitu a dlhodobú životnosťVýška:100 mm

Exkluzívny kus Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D máte možnosť kúpiť ešte tu na stránkach zaradený v kategórii zabezpečenie a zámočníctvo. Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto kateógrie vo výhodnej akcii.

Unikátny a žiadaný tovar Richter Czech RN.100LV.A.AL.AM.3D od nášho výrobcu Richter Czech je k dostaniu práve dnes za najnižšiu cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 9,90 EUR.