Richter Czech RN.100LV./.AL.3D

Číslo na dom Richter Czech RN.100LV./.AL.3D:Lomítko Richter Czech RN.100LV./.AL.3D v hliníkovom 3D vyhotovení s brúseným povrchom a lomítko v... viac informácií »
Richter Czech RN.100LV./.AL.3D
Číslo na dom Richter Czech RN.100LV./.AL.3D:Lomítko Richter Czech RN.100LV./.AL.3D v hliníkovom 3D vyhotovení s brúseným povrchom a lomítko v...

Číslo na dom Richter Czech RN.100LV./.AL.3D:Lomítko Richter Czech RN.100LV./.AL.3D v hliníkovom 3D vyhotovení s brúseným povrchom a lomítko v antikorovom plochom 2D vyhotovení. Vďaka matnej striebornej farbe vyzerá veľmi elegantne. Môžete ho pripevniť hneď dvoma spôsobmi. Buď pomocou obojstrannej lepiacej pásky, ktorá je vhodná na stredne hrubé a hladké povrchy. Je to rýchle a jednoduché. Lomítko Richter Czech je možné upevniť aj vŕtaním pomocou skrutiek napevno. Poslednou možnosťou pripevnenia RN.100LV./.AL.3D je naskrutkovanie klinca so závitom do lomítka a pribitie pomocou gumovej paličky do steny. V balení nájdete obojstrannú lepiacu pásku, 2 ks hmoždiniek, 2 ks skrutiek s matkou a 2 ks klincov.Kľúčové vlastnosti Richter Czech RN.100LV./.AL.3DLomítko Richter je k dispozícii v hliníkovom a antikorovom vyhotoveníJe možné ho na vhodný povrch prilepiť, priskrutkovať alebo pripevniť paličkouRichter Czech RN.100LV./.AL.3D je v matnej striebornej farbeKvalitné materiály zaistia stabilitu a dlhodobú životnosťVýška:100 mm


Zľavový kus Richter Czech RN.100LV./.AL.3D ide zohnať práve tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike domové čísla. Pozrite sa na výnimočné výrobky v spomínanej sekcii za skvelú cenu! Výrobca Richter Czech dlhodobo dodáva prémiový tovar ! Však to vidíte sami.

Vynikajúci produkt Richter Czech RN.100LV./.AL.3D od popredného výrobcu Richter Czech ide získať aktuálne za extra cenu! Teraz môžete mať za 8,90 EUR.