Richter Czech RP.SEMAFOR.E6

Prívesok na kľúče Richter Czech RP.SEMAFOR.E6: Zháňate kvalitný prívesok na kľúče? Potom môžete vyskúšať zaujímavý prívesok na kľúče v... viac informácií »
Richter Czech RP.SEMAFOR.E6
Prívesok na kľúče Richter Czech RP.SEMAFOR.E6: Zháňate kvalitný prívesok na kľúče? Potom môžete vyskúšať zaujímavý prívesok na kľúče v...

Prívesok na kľúče Richter Czech RP.SEMAFOR.E6: Zháňate kvalitný prívesok na kľúče? Potom môžete vyskúšať zaujímavý prívesok na kľúče v tvare semaforu RP.SEMAFOR.E6. Vyrobený je z kvalitnej zinkovej zliatiny a k dispozícii je aj praktický krúžok. Uvidíte sami, že s príveskom na kľúče Richter Czech budete spokojní. Kľúčové vlastnosti prívesku na kľúče Richter Czech RP.SEMAFOR.E6Prívesok na kľúče od spoločnosti Richter CzechVyhotovený z hliníkovej zliatinyS praktickým krúžkom a v lesklom vyhotoveníV zaujímavom motíve semaforuCelkové kvalitné dielenské spracovanieRozmery: 32 × 93 mm

Zľavový výrobok máte možnosť zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii príslušenstvo na kľúče! Teraz môžete nájsť úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu!

Obľúbený kus Richter Czech RP.SEMAFOR.E6 od značky so zárukou kvality Richter Czech jednoducho nájdete práve dnes za parádnu cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 3,89 EUR.