Richter Czech RV.ELIPS.40

Visiaci zámok Richter Czech RV.ELIPS.40:Pátrate po kvalitnej a bezpečnej ochrane vášho majetku? Či budete potrebovať uzamknúť vaše bicykel, batožinu... viac informácií »
Richter Czech RV.ELIPS.40
Visiaci zámok Richter Czech RV.ELIPS.40:Pátrate po kvalitnej a bezpečnej ochrane vášho majetku? Či budete potrebovať uzamknúť vaše bicykel, batožinu...

Visiaci zámok Richter Czech RV.ELIPS.40:Pátrate po kvalitnej a bezpečnej ochrane vášho majetku? Či budete potrebovať uzamknúť vaše bicykel, batožinu alebo pôdu, visiaci zámok Richter Czech RV.ELIPS.40 je pre to perfektným riešením. Uzamykanie bez použitia kľúča ocenia všetci, ktorí milujú rýchlosť a komfort. Tento zámok na skrinku je na kľúč, pretože je osadený cylindrom. Materiálom Richter Czech je kvalitný mosadz. Oko disponuje priemerom 6,1 mm. Rozmery sú 40 × 14 × 62 mm. Okrem zámku nájdete v balení aj 3 ks kľúčov. Hmotnosť je 142 g. Správne vybraný a kvalitný visiaci zámok vám dokáže ušetriť nielen prostriedky, ale aj problémy s krádežou spojené. Podstatné funkcie visiaceho zámku Richter Czech RV.ELIPS.40 Zaistí odolnú ochranu vašich vecí Pohodlné a rýchle uzamknutie bez použitia kľúča Materiál bezpečnostného visiaceho zámku Richter Czech je mosadz Oko s priemerom 6,1 mm Odomykanie a zamykanie pomocou kľúča Balenie obsahuje tiež 3 ks kľúčov Hmotnosť zámku visiaceho: Richter Czech RV.ELIPS.40 je 142 g


Tento veľmi žiadaný produkt Richter Czech RV.ELIPS.40 máte možnosť získať teraz tu u nás v obľúbenej sekcii visiace zámky. Pripravili sme pre vás ešte podobné kusy z tejto populárnej kategórie za internetové ceny! Populárny výrobca Richter Czech vás obohatí o vynikajúci sortiment. za extra ceny. Nebojte sa, máme toho viac, máme aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Richter Czech. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny produkt Richter Czech RV.ELIPS.40 od značky s tradíciou a dobrou povesťou Richter Czech k dispozícii aktuálne na našej webovej stránke za rozumné peniaze. Ponuka už od 7,19 EUR.