Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.L

Kovanie na dvere Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.L: Zjednodušte si život a zvýšte zabezpečenie svojho domova pomocou inteligentnej... viac informácií »
Richter Czech Smart Handle
Značka: Richter Czech
111,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kovanie na dvere Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.L: Zjednodušte si život a zvýšte zabezpečenie svojho domova pomocou inteligentnej...

Kovanie na dvere Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.SZ.PA.KO.L: Zjednodušte si život a zvýšte zabezpečenie svojho domova pomocou inteligentnej dverovej kľučky Richter Czech Smart Handle SET H.02/EN.304.SZ.PA.KO.L. Táto smart dverová kľučka umožní spravovať vstup do domu niekoľkými bezpečnými spôsobmi. Na výber máte možnosť odomykať cez Bluetooth mobilného telefónu s podporou systému iOS/Android alebo zadaním PIN kódu priamo na kľučke. Inteligentná dverová kľučka sa skvele hodí na zabezpečenie priestorov, ako sú byty, kancelárie, toalety, sklady a pod. Kľúčové vlastnosti inteligentnej dverové kľučky Richter Czech Smart Handle SET H.02/EN.304.SZ.PA.KO.LInteligentná dverová kľučka ovládaná cez Bluetooth smart mobilného telefónu alebo zadaním PIN kóduUrčené pre hrúbku dverí 38 – 58 mmPravoľavé vyhotovenie kľučkyŠiroký výber nastavenia pomocou aplikácie Janus LockSet obsahuje inteligentnú kľučku „Smart Handle“ a samozamykací zámok na ľavé dvere EN.304.SZ.PA.KO.72.55.20.L Jednoduché a intuitívne ovládanieOvládanie smart dverovej kľučky Richter Czech Smart Handle SET H.02/EN.304.SZ.PA.KO.L je úplne jednoduché a intuitívne. Pomocou inteligentného telefónu a aplikácie Janus Lock ovládate smart kľučku, kedykoľvek sa vám zachce. Aplikácia umožňuje sledovať históriu, nastavovať obmedzený časový vstup alebo dávať oprávnenia ďalším telefónom. Samozrejmosťou je možnosť vstupu do chránených priestorov aj bez inteligentného telefónu, a to pomocou zadania kódu priamo na kľučke. Výmena vašej starej kľučky za smart kľučku Richter Czech Smart Handle SET H.02 je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Kľučka je vo vyhotovení pravo ľavé a je vhodná na bežné zadlabávacie zámky dverí s plnými krídlami, so samozamykacími zámkami pre únikové dvere podľa normy EN 179 a pre protipožiarne dvere.Obsah balenia:Kľučka Smart Handle –1 párKrycia rozeta – 2 páryBatéria CR2 – 2 ksSamorezné skrutky – 10 ksSpojovacia skrutka M4 × 55 mm – 2 ksSpojovacia skrutka M4 × 65 mm – 2 ksImbus –1 ksVŕtacia šablóna

V zľave tento tovar Richter Czech Smart Handle SET H.02/ môžete zaobstarať bezprostredne tu u nás v kategórii zámky. Pripravili sme zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od značky Richter Czech. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známa značka Richter Czech pre vás pripravuje vynikajúci sortiment.!

Unikátny tovar Richter Czech Smart Handle od skvelej a známej značky Richter Czech ľahko môžete získať dnes za výpredajovú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 111,90 EUR.