RUPES BigFoot LHR 15 MarkIII

Leštička na auto RUPES BigFoot LHR 15 MarkIII:Strojová orbitálna leštička BigFoot LHR 15 MarkIII s výkonom 500 W od renomovaného talianskeho výrobcu... viac informácií »
RUPES BigFoot LHR 15
Značka: RUPES
682,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Leštička na auto RUPES BigFoot LHR 15 MarkIII:Strojová orbitálna leštička BigFoot LHR 15 MarkIII s výkonom 500 W od renomovaného talianskeho výrobcu...

Leštička na auto RUPES BigFoot LHR 15 MarkIII:Strojová orbitálna leštička BigFoot LHR 15 MarkIII s výkonom 500 W od renomovaného talianskeho výrobcu motoristických potrieb a autodoplnkov, firmy Rupes. Je vhodná najmä na domácu a profesionálnu renováciu laku. Vysoká leštiaca sila a vysoká efektivita, to všetko pri zachovaní veľmi nízkych vibrácií. Orbitálne vyhotovenie je šetrné k laku na vašom aute, či motorke, ale používa sa aj na leštenie autobusov, lodí, či lietadiel. Výkmit s hodnotou 15 mm vám pomôže pri odstraňovaní škrabancov, škvŕn, či nežiaducich prejavov oxidácie. Práca s touto leštičkou je veľmi jednoduchá a aj bezpečná. Výhodou je tiež nízka hmotnosť 2,6 kg a dĺžka kábla 9 m.Kľúčové vlastnosti leštičky Rupes BigFoot LHR 15 MarkIIIStrojová leštička na opravu škrabancov, škvŕn, oxidačných účinkov na vašom lakuOrbitálne vyhotovenie na šetrné zaobchádzanie a zamedzenie nežiaduceho poškodenia lakuVýkon 500 W a otáčky až 5 200 OPM na precízne leštenieMožnosť nastavenia niekoľkých rýchlostíRupes BigFoot LHR 15 MarkIII v čiernom vyhotoveníJednoduchá manipuláciaPrecízny finiš na vyhladenie drobných nerovnostíDostatočná dĺžka kábla a nízka hmotnosťOrbitálne vyhotoveniePráca s orbitálnou leštičkou má niekoľko výhod, je bezpečná a šetrná vďaka tomu, že na prevádzku nepotrebuje veľa tepla a znižuje riziko prebrúsenia laku, či jeho popálenia. Precízny finiš je zabezpečený modernými detailingovými postupmi, vyššou jemnosťou a menšou agresivitou orbitálnych leštičiek. Eliminácia nežiaducich hologramov je ďalšia z výhod. Jednoduchá manipulácia určite poteší aj začiatočníkov.Priemer unášača:5″/125 mmVýkmit:15 mmVýkon:500 WOtáčky – orbity:3 000 – 5 200 OPMHmotnosť:2,6 kgDĺžka kábla:9 m

Výnimočný tovar RUPES BigFoot LHR 15 MarkIII môžete dostať bezprostredne u nás zaradený v rubrike leštičky! Teraz môžete získať kvalitné kusy z tejto známej kategórie za najnižšiu cenu! Obľúbená značka RUPES môže ponúknuť kvalitný tovar za skvelé ceny. Urobte si radosť! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac! U nás nájdete ďalšie skvelé produkty od dodávateľa RUPES. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Akčný produkt RUPES BigFoot LHR 15 od skvelej značky RUPES pohodlne zaobstaráte tady naozaj výhodne! Práve teraz len za 682,90 EUR.