RUPES iBrid BigFoot nano, Short Neck Kit STB

Leštička na auto RUPES iBrid BigFoot nano, Short Neck Kit STB: Akumulátorová orbitálna a rotačná leštička iBrid BigFoot nano Short Neck Kit STB s... viac informácií »
RUPES iBrid BigFoot nano
Značka: RUPES
673,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Leštička na auto RUPES iBrid BigFoot nano, Short Neck Kit STB: Akumulátorová orbitálna a rotačná leštička iBrid BigFoot nano Short Neck Kit STB s...

Leštička na auto RUPES iBrid BigFoot nano, Short Neck Kit STB: Akumulátorová orbitálna a rotačná leštička iBrid BigFoot nano Short Neck Kit STB s priemerom kotúča 50 mm od popredného talianskeho výrobcu motoristických potrieb a autodoplnkov, firmy Rupes. Hodí sa najmä na domácu a profesionálnu renováciu laku. Vysoká leštiace sila a vysoká efektivita, to všetko pri zachovaní veľmi nízkych vibrácií. Orbitálne vyhotovenie je šetrné voči laku na vašom aute či motorke, ale používa sa aj na leštenie autobusov, lodí či lietadiel. Voliteľný výkmit vám pomôže pri odstraňovaní škrabancov, škvŕn či nežiadúcich oxidačných prejavov. Práca s touto leštičkou je veľmi jednoduchá a tiež bezpečná. Výhodou je tiež nízka hmotnosť a krátky krk. Kľúčové vlastnosti leštičky Rupes iBrid BigFoot nano Short Neck Kit STBAkumulátorová leštička s krátkym krkom na opravu škrabancov, škvŕn, oxidačných účinkov na vašom lakuOrbitálne vyhotovenie pre šetrné zaobchádzanie a zamedzenie nežiaduceho poškodenia lakuAkumulátorové vyhotovenie a otáčky až 5 000 RPM na precízne leštenieMožnosť nastavenia z niekoľkých rýchlostíRupes iBrid BigFoot nano Short Neck Kit STB obsahujúca rad praktických doplnkovJednoduchá manipulácia a veľmi nízka hmotnosťKvalitná Li-ION batéria s dobou nabitia cca 20 minútPrecízny finiš pre dohladenie drobných nerovností Orbitálne vyhotoveniePráca s orbitálnou leštičkou má rad výhod, je bezpečná a šetrná vďaka tomu, že na prevádzku nepotrebuje toľko tepla, a znižuje riziko prebrúsenia laku či jeho popálenia. Precízny finiš je zaistený modernými detailingovými postupmi, vyššou jemnosťou a menšou agresivitou orbitálnych leštičiek. Eliminácia nežiaducich hologramov je ďalšia z výhod. Jednoduchá manipulácia iste poteší aj začiatočníkov. Výkmit:Voliteľný – rotačný, orbitálny 3 mm alebo orbitálny 12 mmOtáčky – orbity:2 000 – 5 000 OPMRozmery:287 × 70 × 47 mmObsah balenia:Nano leštička RUPES iBrid BigFoot nano, krátky krk2× akumulátorNabíjačku akumulátoraOrbitálna hlava 12 mmUnášač pre leštiace kotúče, priemer 50 mm (2)

Tento lacný produkt RUPES iBrid BigFoot nano, od výrobcu RUPES je k dostaniu online za neuveriteľne nízku cenu. Cenovo vychádza na 673,19 EUR.