RXL 258 Nano 30 LED AA CW TM

Vianočné osvetlenie RXL 258 Nano 30 LED AA CW TM: Tešíte sa na Vianoce? Chcete si vychutnať krásne chvíle plné pohody spestrené dekoratívnymi... viac informácií »
RXL 258 Nano 30 LED AA
Značka: RETLUX
4,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Vianočné osvetlenie RXL 258 Nano 30 LED AA CW TM: Tešíte sa na Vianoce? Chcete si vychutnať krásne chvíle plné pohody spestrené dekoratívnymi...

Vianočné osvetlenie RXL 258 Nano 30 LED AA CW TM: Tešíte sa na Vianoce? Chcete si vychutnať krásne chvíle plné pohody spestrené dekoratívnymi svetelnými prvkami, ktoré navodia príjemnú atmosféru? Svetelné dekorácie môžete naaranžovať do okna a urobiť tak svoj byt či dom krásny zvnútra a zároveň aj zvonku, kde budú jednotlivé svetielka nenápadne presvitať spoza záclony. Kľúčové vlastnosti osvetlenia RXL 258 Nano 30 LEDiekSvetelná dekorácia  značky Retlux30 žiaroviek čistej studenej farbyDekorácia vhodná pre každú príležitosťOsvetlenie disponuje káblom dlhým 3,3 metreČasť so žiarovkami je dlhá celkovo 3 metreSvieti vďaka LEDkovej technológiiOsvetlenie napájané dvoma AA batériamiPríkon osvetlenia je 1,8 W a disponuje časovačom 6/18 hDekorácia disponuje krytím IP 20 Dodá lesk a príjemnú atmosféruSvetelná reťaz RXL 258 Nano  celkovo s tridsiatimi žiarovkami studenej bielej farby sa nehodí len na Vianoce. Rozsvieti tmavý kuchynský kút či poslúži ako čerešnička na torte pre každú párty. S celkovou dĺžkou kábla 3,3 metra totiž narobíte veľkú parádu. Svetelná reťaz RXL 258 Nano 30 LED je napájaná vďaka 2 AA batériám, teda je jednoduché ju umiestniť absolútne kamkoľvek. Osvetlenie RXL 258 Nano 30 LED disponuje odolnosťou s certifikátom IP 20.

Veľa obľúbený produkt možno kúpiť už dnes tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii svetelné dekorácie. Získajte podobné kusy z tejto populárnej sekcie za najlepšie ceny! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke tiež ďalšie skvelé kúsky od výrobcu RETLUX. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt RXL 258 Nano 30 od známeho výrobcu RETLUX ľahko nájdete momentálne na našich stránkach za výborné peniaze! Lacno za cenu 4,49 EUR.