RXL 292 Projektor efekt vodných vĺn Blue

Svetelný projektor RXL 292 Projektor efekt vodných vĺn Blue: Túžite po celoročnom mori priamo vo vašej obývačke? Potom je tu práve pre vás... viac informácií »
RXL 292 Projektor efekt vodných vĺn
Značka: RETLUX
11,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Svetelný projektor RXL 292 Projektor efekt vodných vĺn Blue: Túžite po celoročnom mori priamo vo vašej obývačke? Potom je tu práve pre vás...

Svetelný projektor RXL 292 Projektor efekt vodných vĺn Blue: Túžite po celoročnom mori priamo vo vašej obývačke? Potom je tu práve pre vás špeciálny RXL 292 Projektor s efektom vodných vĺn v modrej farbe. Príjemné efekty na stenách aj strope vám pomôžu vypnúť po každodennom zhone v práci či v škole. Malé deti taktiež uspí príjemné vlnenie vo farbe, ktorá upokojuje myseľ aj dušu – tmavo modré. Kľúčové vlastnosti LED projektora RXL 292LED osvetlenie od značky RetluxPremieta príjemné efekty vodných vĺnPomáha pri relaxácii a odpočinku od stresuObsahuje 5 metrov dlhú prívodnú šnúruDisponuje príjemnou modrou farbou svetlaVhodné aj pre vonkajšie použitie vďaka certifikátu IP 44 Vlny mora kdekoľvekLED projektor od značky Retlux, ktorý okolo seba premieta zvláštne efekty vodných vĺn, sa hodí pre odpútanie od stresu aj na najrôznejšie zábavné oslavy či párty. S dĺžkou prívodného kábla päť metrov môžete priviesť svetlo prakticky kamkoľvek. Vďaka odolnosti voči tekutinám s certifikáciou IP 44 sa rozhodne nemusíte báť ani žiadnych vonkajších akcií.

Unikátny a žiadaný produkt RXL 292 Projektor efekt od obľúbenej značky so zárukou kvality RETLUX ide zaobstarať v našej internetovej ponuke za dobrú cenu. Výhodne za super cenu 11,90 EUR.