Rýchle biele lepidlo 125 g

Lepidlo Rýchle biele lepidlo 125 g:Rýchle biele lepidlo je ľahko použitelné disperzné lepidlo na lepenie lepenky, dreva alebo papiera a svoje uplatnenie... viac informácií »
Rýchle biele lepidlo 125
Značka: Ceys
3,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo Rýchle biele lepidlo 125 g:Rýchle biele lepidlo je ľahko použitelné disperzné lepidlo na lepenie lepenky, dreva alebo papiera a svoje uplatnenie...

Lepidlo Rýchle biele lepidlo 125 g:Rýchle biele lepidlo je ľahko použitelné disperzné lepidlo na lepenie lepenky, dreva alebo papiera a svoje uplatnenie nájde predovšetkým pri drobných kutilských prácach v domácnostiach. Lepidlo má skvelé lepiace schopnosti zabezpečujúce pevný typ spoja s pevnosťou 100 kg/cm2.Kľúčové vlastnosti lepidla Rýchle biele lepidlo 125 gLepidlo na lepenie materiálov ako je drevo, lepenka alebo papierVysoká odolnosť zabezpečuje pevný typ spoja s pevnosťou 100 kg/cm2Spôsob použitia:1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte.2. Naneste na každú stranu veľké množstvo lepidla.3. Spojte jednotlivé diely a stlačte ich na niekoľko sekúnd.4. Očistite prebytočné lepidlo, kým je ešte vlhké.Maximálna pevnosť je dosiahnutá 24 hod od aplikácie.

Tento exkluzívny produkt Rýchle biele lepidlo 125 g je dostupný jednoducho u nás umiestnený v sekcii lepidlá! Zaobstarajte si skvelé produkty v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii. Naša ponuka je široká, máme v ponuke však tiež viac tovaru od značky Ceys. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Ceys predstavuje prémiové výrobky.! A tu je dôkaz!

Tento žiadaný tovar Rýchle biele lepidlo 125 s osvedčenou značkou Ceys ľahko nájdete tady teraz za neuveriteľne nízku cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 3,49 EUR.