Sada 4 ks univerzálnych fréz 1/4

Sada fréz Sada 4 ks univerzálnych fréz 1/4":Vybavte si dielňu poriadnym náradím, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Táto... viac informácií »
Sada 4 ks univerzálnych fréz
Značka: Yato
13,20 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada fréz Sada 4 ks univerzálnych fréz 1/4":Vybavte si dielňu poriadnym náradím, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Táto...

Sada fréz Sada 4 ks univerzálnych fréz 1/4″:Vybavte si dielňu poriadnym náradím, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu správnemu majstrovi. Táto praktická sada YATO obsahuje hneď 44 kusov rôzneho náradia, vhodné ako pre údržbára, tak aj pre bežnú dielňu či domácnosť, alebo kamkoľvek na cesty. Sú vyrobené z veľmi odolnej chróm-vanádiovej ocele, takže sa len tak neopotrebujú.Správna domáca dielňa by nemala byť bez poriadneho náradia. Súprava univerzálnych fréz s šesťhranným zakončením 1/4 ponúka skvelý pomer cena/výkon. Súprava sa skladá z krokového a frézovacieho vrtáka, záhlbníka a výstružníka. Súprava fréz je zhotovená z HSS 4241 rýchloreznej ocele a je optimálna na frézovanie kovových materiálov.Kľúčové vlastnosti súpravy univerzálnych fréz 4 ksUniverzálna súprava fréz na frézovanie kovových materiálovZhotovenie z rýchloreznej ocele HSS 4241Vysoká odolnosť a dlhá životnosťZloženie súpravy:Výstružník 12,4 mmZáhlbník 6 – 20 mmKrokový vrták 4 – 12 mmFréza 6 × 90 mm


Vysokokvalitný tovar je dostupný práve na stránkach v kategórii príslušenstvo! Získajte ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za rozumné peniaze!

Unikátny a žiadaný výrobok Sada 4 ks univerzálnych fréz pochádzajúce od značky Yato môžete nájsť práve tu za skvelú cenu! Lacno za cenu 13,20 EUR.