SAVO do bazénu Chlórové tablety MAXI 1,2 kg

Bazénová chémia SAVO do bazénu Chlórové tablety MAXI 1,2 kg:Priebežná dezinfekcia menšieho bazénaSavo Chlórové tablety 1,2 kg MaxiEliminuje... viac informácií »
SAVO do bazénu Chlórové
Značka: Savo
18,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Bazénová chémia SAVO do bazénu Chlórové tablety MAXI 1,2 kg:Priebežná dezinfekcia menšieho bazénaSavo Chlórové tablety 1,2 kg MaxiEliminuje...

Bazénová chémia SAVO do bazénu Chlórové tablety MAXI 1,2 kg:Priebežná dezinfekcia menšieho bazénaSavo Chlórové tablety 1,2 kg MaxiEliminuje mikroorganizmy vo vodeStabilizuje obsah chlóruVhodné pre všetky druhy bazénovJednoduché použitiePriebežná dezinfekciaDezinfekcia sa používa na vyčistenie vody od mikroorganizmov, ktorým sa najlepšie darí v znečistenej vode a teplote nad 20 stupňov. Tablety slúžia na udržiavanie stabilnej hladiny voľného chlóru, rozpúšťajú sa sa postupne a zároveň sa voľný chlór odbúrava. Je potrebné ich používať preventívne, aj keď je voda v bazéne na prvý pohľad čistá.Ako správne dávkovaťPred prvým použitím chlórových tabliet je vždy nutné zmerať hodnotu pH v bazéne (7,1 – 7,5) a množstvo aktívneho chlóru (0,3 – 0,5 mg/l). Pridávajte každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety podľa veľkosti bazéna:2 – 3 m3 vody = Chlórové tablety mini 20 – 30 m3 vody = Chlórové tablety maxiProces údržby bazénaVoda v bazéne je:Veľmi znečistenáNajprv skontrolujte hodnoty pH v bazéne. Mali by zodpovedať hodnotám 7,1 – 7,5. Na úpravu pH použite Savo pH- alebo pH+.pH +/- do bazénaTakmer priezračná, mierne zakalenáNajprv skontrolujte hodnoty pH v bazéne. Mali by zodpovedať hodnotám 7,1 – 7,5. Na úpravu pH použite Savo pH- alebo pH+.pH +/- do bazénaČistá a priezračnáAj v prípade, že je voda na prvý pohľad čistá, je potrebné preventívne každých 6 – 8 dní pridávať Savo Chlórové tablety, alebo Savo Chlórové tablety 3 v 1.DezinfekciaJe zelená a stále znečistenáPri výraznom znečistení je nutné použiť Savo Chlór šok. Ak sú steny klzké, alebo je voda hnedá a objavujú sa čierne škvrny na stenách, použite Savo Stop riasam.Stop riasam / Chlór šokStále nie je priezračnáNa odstránenie zvyšku nečistôt použite Savo Rozjasňovač a Savo Vločkovač. Bazén už nebude mať mliečne sfarbenie a drobné nečistoty na povrchu.Rozjasňovač / VločkovačStále nie je priezračnáNa odstránenie zvyšku nečistôt použite Savo Rozjasňovač a Savo Vločkovač. Bazén už nebude mať mliečne sfarbenie a drobné nečistoty na povrchu.Rozjasňovač / VločkovačNárodná ikona, už od roku 1973Balené v ČeskuNajdôveryhodnejšia značka 7 rokov po sebeTo chcemSkladovanie: skladujte vždy v uzavretej nádobe na suchom a pred priamym slnečným svetlom chránenom mieste pri teplotách 5 – 25 °C a mimo dosahu detí.Upozornenie: používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku. Pri práci s výrobkom nefajčite, nejedzte a nepite.

Tento zľavnený tovar SAVO do bazénu Chlórové tablety od výrobcu s dlhou históriou Savo možno zohnať u nás teraz skutočne výhodne. Cenovo vychádza na 18,90 EUR.