Scheppach – Listy na čipovú pílu (drevo)

Pílový list Scheppach - Listy na čipovú pílu (drevo):Získajte tieto náhradné plátky pre čipsy. Určené na rezanie dreva. Plátky obsahujú zámkový... viac informácií »
Scheppach - Listy na
Značka: Scheppach
22,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pílový list Scheppach - Listy na čipovú pílu (drevo):Získajte tieto náhradné plátky pre čipsy. Určené na rezanie dreva. Plátky obsahujú zámkový...

Pílový list Scheppach – Listy na čipovú pílu (drevo):Získajte tieto náhradné plátky pre čipsy. Určené na rezanie dreva. Plátky obsahujú zámkový kolík.Máte čipovú pílu a hľadáte kvalitné náhradné listy? V tom prípade sme pre vás pripravili súbor šiestich kusov značky Scheppach, ktorá má 80-ročnú tradíciu. Listy sú určené na rezanie dreva a majú 4 zuby. Používateľ sa im poteší, pretože listy obsahujú aj bezpečnostný kolík. S kvalitným nástrojom mu práca vždy pôjde odruky.Kľúčové vlastnostiVysokokvalitné náhradné listy pre čipové pílyUrčené na rezanie drevaProdukt z dielne s 80-ročnou tradíciouListy obsahujú bezpečnostný kolíkDĺžka: 133 mm, výška: 3 mm, hrúbka: 0,5 mmSúprava obsahuje 6 kusov 


Unikátny a obľúbený produkt Scheppach – Listy na máte možnosť nájsť ľahko u nás v známej sekcii stavba. Teraz môžete nájsť unikátne produkty zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Táto výnimočná značka Scheppach vám môže ponúknuť kvalitný sortiment za skutočne nízku cenu! A to je ešte len začiatok. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalší skvelý tovar od značky Scheppach. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený produkt Scheppach - Listy na čipovú pílu od skvelej a známej značky Scheppach ľahko zaobstaráte práve dnes za skvelú cenu! Akčná cena 22,90 EUR.