SIXTOL 45 lm, nabíjacia, USB, univerzálna veľkosť, fluorescenčná zelená

Čelenka SIXTOL 45 lm, nabíjacia, USB, univerzálna veľkosť, fluorescenčná zelená:Čelenka SIXTOL vám nielen skvele zahreje hlavu v chladných dňoch,... viac informácií »
SIXTOL 45 lm
Značka: Sixtol
8,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Čelenka SIXTOL 45 lm, nabíjacia, USB, univerzálna veľkosť, fluorescenčná zelená:Čelenka SIXTOL vám nielen skvele zahreje hlavu v chladných dňoch,...

Čelenka SIXTOL 45 lm, nabíjacia, USB, univerzálna veľkosť, fluorescenčná zelená:Čelenka SIXTOL vám nielen skvele zahreje hlavu v chladných dňoch, ale súčasne vám aj posvieti na cestu. O to sa postarajú štyri integrované LED diódy so svetelným tokom 45 lúmenov. Čelenka disponuje tromi režimami svietenia a to 50, 75 a 100 % svietivosti a podľa zvoleného režimu vydrží na jedno nabitie svietiť 100 až 240 minút. Ľahko ju pritom opätovne dobijete prostredníctvom USB. Pre vašu vyššiu bezpečnosť je vo svojej zadnej časti vybavená aj odrazovým sklom a po vybratí svetla je čelenku možné štandardne vyprať. Čelenku SIXTOL využijete na každodenné nosenie, prácu i šport.Kľúčové vlastnosti čelenky SIXTOL 45 lm, nabíjacia, USB, univerzálna veľkosť, fluorescenčná zelenáČelenka s univerzálnou veľkosťouSkvele zahreje hlavu v chladných dňochŠtyri integrované LED diódy vám posvietia na cestuS tromi režimami svetla a to 50, 75 a 100 % svietivostiNa jedno nabitie vydrží svietiť 100 až 240 minútĽahké dobitie prostredníctvom USBČelenka SIXTOL je vybavená aj odrazovým sklom v zadnej častiPo vybratí svetla ju môžete vypraťFarebné vyhotovenie: zelenéVeľkosť: UniverzálnaHmotnosť:88 g


Kvalitný a lacný tovar SIXTOL 45 lm, nabíjacia, USB, univerzálna veľkosť, fluorescenčná zelená ide nakúpiť už dnes na webe umiestnený v sekcii čelovky. Zaobstarajte si unikátne produkty v spomínanej kategórii za outletovú cenu!

V zľave tento produkt SIXTOL 45 lm, nabíjacia, od spoločnosti s úžasnou reputáciou Sixtol pohodlne zoženiete teraz za skvelú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 8,39 EUR.