SOLA CLG 30 Navíjacia brnkačka 30 m

Brnkačka SOLA CLG 30 Navíjacia brnkačka 30 m:Odvedenú prácu vždy kvalitne zvládnete pomocou patričného náradia. Dovybavte sa aj vy praktickou... viac informácií »
SOLA CLG 30 Navíjacia
Značka: Sola
46,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Brnkačka SOLA CLG 30 Navíjacia brnkačka 30 m:Odvedenú prácu vždy kvalitne zvládnete pomocou patričného náradia. Dovybavte sa aj vy praktickou...

Brnkačka SOLA CLG 30 Navíjacia brnkačka 30 m:Odvedenú prácu vždy kvalitne zvládnete pomocou patričného náradia. Dovybavte sa aj vy praktickou brnkačkou, ktorá je vhodná na vyznačenie perfektne rovných liniek aj na dlhé vzdialenosti. Navíjacia brnkačka CLG 30 od spoločnosti Sola disponuje veľkým a robustným plastovým puzdrom s dostatočnou kapacitou zásobníka na značkovaciu kriedu. Na zreteľné a trvalé značenie prispieva hrúbka šnúry väčšia ako 2 mm. Dĺžka šnúry je potom 30 metrov. Určite oceníte aj naozaj kvalitné dielenské spracovanie a veľký plniaci otvor na pohodlné plnenie kriedou.Kľúčové vlastnosti brnkačka Sola CLG 30Navíjacia brnkačka od spoločnosti Sola na vyznačenie rovných čiarVeľké a robustné plastové puzdroVeľmi vysoká pevnosť šnúry (max. pevnosť v ťahu je 600 N)Hrúbka šnúry väčšia ako 2 mm na zreteľné a trvalé značenieVeľmi vysoká kapacita zásobníka na značkovaciu krieduVeľký plniaci otvor na pohodlné plnenieKvalitné dielenské spracovanieDĺžka šnúry je 30 metrov

Unikátny a obľúbený tovar SOLA CLG 30 Navíjacia brnkačka 30 m dá sa zaobstarať jednoducho tu u nás v populárnej rubrike stavba! Teraz môžete získať iné kúsky z tejto známej rubriky ľahko online.

Lacný produkt SOLA CLG 30 Navíjacia od značky s dlhou históriou Sola môžete nájsť ešte dnes skutočne lacno. Teraz v akcii 46,90 EUR.