Solight LED reflektor so senzorom 30 W WM-30WS-L

LED reflektor Solight LED reflektor so senzorom 30 W WM-30WS-L:Pátrate po praktickom LED reflektore so senzorom? V tom prípade je Solight WM-30WS-L to pravé... viac informácií »
Solight LED reflektor so
Značka: Solight
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED reflektor Solight LED reflektor so senzorom 30 W WM-30WS-L:Pátrate po praktickom LED reflektore so senzorom? V tom prípade je Solight WM-30WS-L to pravé...

LED reflektor Solight LED reflektor so senzorom 30 W WM-30WS-L:Pátrate po praktickom LED reflektore so senzorom? V tom prípade je Solight WM-30WS-L to pravé pre vás, jeho senzor dokáže detekovať až do 9 metrov. Na tomto cenovo dostupnom reflektore si môžete nastaviť ako čas svietenia, tak svetelnú citlivosť. Solight WM-30WS-L má príkon 30 W a svietivosť 2 550 lm. Svetlo, ktoré vyžaruje, má teplotu 5 000 K, čo znamená studeno bielu farbu. Reflektor Solight v štýlovom čiernom vyhotovení z hliníka disponuje krytím stupňa IP44. Stačí ho zapojiť do siete a celkovo vám vydrží svietiť až slušných 30 000 hodín. Svetlo vyžaruje za pomoci LED a má svetelný aj detekčný kužeľ 120°.    Kľúčové vlastnosti LED reflektora Solight WM-30WS-LCenovo dostupný LED reflektor so senzoromSenzor sníma do 9 metrovPríkon 30 W, svietivosť 2 550 lmTeplota svetla 5 000 K (studeno biela farba)Solight WM-30WS-L sa napája zo sieteReflektor so svetelným aj detekčným kužeľom 120°Štýlové čierne vyhotovenie z hliníkaKrytie proti živlom stupňa IP44Životnosť reflektora Solight je až 30 000 hodínMožnosť nastaviť čas svietenia či svetelnú citlivosť

Veľmi obľúbený produkt Solight LED reflektor so možno zakúpiť bez problémov u nás v rubrike 30 w! Vyhľadajte si obľúbené produkty zo spomínanej sekcie za super ceny! V očiach zákazníkov populárny výrobca Solight dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné výrobky.. Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete ďalšie kúsky značky Solight. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi jedinečný výrobok Solight LED reflektor so od dodávateľa tovaru Solight zoženiete tu teraz práve za outletovú cenu! Teraz len za 21,90 EUR.