Somfy bezdrôtový slnečný senzor Sunis WireFree II io

Senzor Somfy bezdrôtový slnečný senzor Sunis WireFree II io:Hľadáte slnečný senzor, ktorý sa postará o reguláciu slnečného žiarenia? Snímač... viac informácií »
Somfy bezdrôtový slnečný senzor Sunis WireFree
Značka: Somfy
93,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Senzor Somfy bezdrôtový slnečný senzor Sunis WireFree II io:Hľadáte slnečný senzor, ktorý sa postará o reguláciu slnečného žiarenia? Snímač...

Senzor Somfy bezdrôtový slnečný senzor Sunis WireFree II io:Hľadáte slnečný senzor, ktorý sa postará o reguláciu slnečného žiarenia? Snímač Sunis WireFree II sa vyznačuje rýchlou a jednoduchou inštaláciou bez potreby zapojenia. Môžete ho pripojiť k jednej alebo viacerým jednotkám io. Na napájanie sú potrebné 2 batérie AA, ktoré sú súčasťou držiaka a montážnej sady. Solárny snímač Sunis WireFree II využíva na odosielanie nameranej hodnoty teploty rádiovú komunikačnú technológiu io-homecontrol. Keď začne do okien svietiť slnko, zariadenie automaticky zatiahne žalúzie, aby sa v budove udržala príjemná teplota. Zariadenie je kompatibilné s jednotkou TaHoma alebo Connexoon. Vďaka ochrane IP34 sa nemusíte obávať poškodenia vplyvom počasia. Kľúčové vlastnosti solárneho snímača Sunis WireFree IIJednoduché solárne ovládanie bez potreby elektroinštalácie Rýchle uvedenie senzora Sunis WireFree II do prevádzkyPripojenie je možné k niekoľkým jednotkám io Súčasťou balenia sú 2 batérie AA, držiak a montážnu súpravuOchrana IP34 zaručuje bezproblémovú funkčnosť aj v prípade nepriaznivého počasiaSlnečný senzor Sunis WireFree II využíva rádiovú komunikačnú technológiuZariadenie automaticky zatiahne rolety v prípade nadmerného slnečného žiarenia>Zariadenie je kompatibilné so systémom TaHoma alebo Connexoon


Veľmi žiadaný produkt možno zaobstarať už dnes na webe v populárnej rubrike elektroinštalácia! Teraz môžete nájsť podobné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu! Populárny výrobca Somfy vám môže poskytnúť kvalitný sortiment. za priaznivé ceny! A tu je dôkaz!

Veľa podarený výrobok Somfy bezdrôtový slnečný senzor Sunis od kvalitnej značky Somfy jednoducho zaobstaráte momentálne na našich stránkach v bezva akcii! V súčasnosti za 93,90 EUR.