Sonoff DIY Smart Switch, BASICZBR3

Smart Switch Sonoff DIY Smart Switch, BASICZBR3: Inteligentný spínačs jednoduchou montážouPoužite inteligentný spínač Sonoff BasicCZBR3 a ovládajte... viac informácií »
Sonoff DIY Smart Switch
Značka: Sonoff
18,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Smart Switch Sonoff DIY Smart Switch, BASICZBR3: Inteligentný spínačs jednoduchou montážouPoužite inteligentný spínač Sonoff BasicCZBR3 a ovládajte...

Smart Switch Sonoff DIY Smart Switch, BASICZBR3: Inteligentný spínačs jednoduchou montážouPoužite inteligentný spínač Sonoff BasicCZBR3 a ovládajte svetla vo vašej domácnosti. Bude to hračka. Stačí spínač zapojiť a spárovať s domácou WiFi sieťou pomocou mobilnej aplikácie eWeLink (pre Android a iOS). PRIPOJENIEZigBee ROZMERY91 × 43 × 25 mm MATERIÁLPVC V0 Spínač s mnohými funkciamiSpínač Sonoff BasicZBR3 sa zapojí priamo na prívodný kábel napríklad k vašej obľúbenej lampičke. Následne dáte prepínač do polohy zapnuté. A vďaka tomu sa vám sprístupní funkcia smart ovládania. Podpora hlasového ovládaniaVďaka spínaču Sonoff BasicZBR3 môžete následne ovládať zapojené svetelné zariadenia podobne, ako keby išlo o finančne náročnejšie riešenie v podobe smart LED žiarovky. Rovnako ako ďalšie produkty Sonoff je kompatibilný s hlasovými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa. Prenosové rozhranie ZigBee navyše umožňuje komunikovať s oveľa viac prvkami od rôznych výrobcov. Kľúčové vlastnostispínača Sonoff BasicZBR3Nastavenie pomocou mobilnej aplikácie eWeLinkPracuje s prenosovým protokolom ZigBeeKompatibilný s hlasovými asistentmi

V zľave produkt Sonoff DIY Smart Switch, BASICZBR3 možno nakúpiť okrem iného u nás v obľúbenej kategórii elektroinštalácia! Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii!

Tento skvelý produkt Sonoff DIY Smart Switch, pochádzajúce od značky Sonoff je možné získať u nás za akčnú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 18,90 EUR.