SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty 3 g + 4 ml

Lepidlo SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty 3 g + 4 ml:Transparentné lepidlo SPECIAL PLASTIK s objemom 3 g + 4 ml je ľahko použiteľné lepidlo na spojenie... viac informácií »
SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty
Značka: Ceys
6,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty 3 g + 4 ml:Transparentné lepidlo SPECIAL PLASTIK s objemom 3 g + 4 ml je ľahko použiteľné lepidlo na spojenie...

Lepidlo SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty 3 g + 4 ml:Transparentné lepidlo SPECIAL PLASTIK s objemom 3 g + 4 ml je ľahko použiteľné lepidlo na spojenie tvrdých alebo tuhých plastov ako je PVC, polyester, metakrylát. Nehodí sa na lepenie materiálu z polyetylénu, polypropylénu a PTFE. Lepidlo má skvelé vyplňovacie schopnosti a ľahko sa aplikuje.Kľúčové vlastnosti lepidla SPECIAL PLASTIK 3 g + 4 mlTransparentné lepidlo na spojenie tvrdých alebo tuhých plastov ako PVC, polyester, metakrylátSPECIAL PLASTIK má vysokú odolnosť voči vodeNehodí sa na lepenie materiálu z polyetylénu, polypropylénu a PTFESpôsob použitia:1. Povrch zlepovaných materiálov očistite a dôkladne osušte.2. Naneste jednotnú vrstvu SPECIAL PLASTIK na jeden zlepovaný povrch.3. Oba povrchy spojte a držte ich niekoľko sekúnd stlačené.Ak chcete spojenie vyrovnať, urobte tak počas prvých 3 minút po aplikácii.Maximálna pevnosť je dosiahnutá 24 hodín od aplikácie.


Podarený produkt SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty 3 g + 4 ml máte možnosť kúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike lepidlá! Teraz môžete získať kvalitné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. Slávna značka Ceys vám môže ponúknuť skvelý sortiment. za extra ceny.

Tento kvalitný a lacný produkt SPECIAL PLASTIK na obtiažne plasty 3 g od výrobcu s dobrým menom Ceys jednoducho môžete nájsť tu teraz práve za skvelú cenu. Stojí práve teraz u nás 6,79 EUR.