SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty 30 ml

Lepidlo SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty 30 ml: Špeciálne lepidlo Ceys Special Plastik v transparentnom vyhotovení s objemom 30 ml je určené najmä na... viac informácií »
SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty 30
Značka: Ceys
4,09 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty 30 ml: Špeciálne lepidlo Ceys Special Plastik v transparentnom vyhotovení s objemom 30 ml je určené najmä na...

Lepidlo SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty 30 ml: Špeciálne lepidlo Ceys Special Plastik v transparentnom vyhotovení s objemom 30 ml je určené najmä na lepenie plastov. Lepidlo je úplne vodoodolné. Môžete ho použiť na PVC, polyester alebo metakrylát. Pomocou tohto lepidla Ceys bez problémov napríklad zlepíte plastové časti vo vysávačoch, diaľkových ovládačoch a poslúži aj pri ďalších drobných opravách. Iste oceníte aj vyplňovacie schopnosti. Kľúčové vlastnosti lepidla Ceys Special Plastik, objem 30 mlLepidlo Ceys Special Plastik je určené na tvrdé plastyVodoodolné a má vyplňovacie schopnostiVhodné na PVC, polyester či metakrylátTransparentné vyhotovenie na univerzálne využitieVysoká priľnavosť k lepenému materiálu Návod na použitie a vhodné materiálySpôsob použitia:1. Povrch zlepovaných materiálov OČISTITE a dôkladne OSUŠTE.2. NANESTE jednotnú vrstvu SPECIAL PLASTIK na jeden zlepovaný povrch.3. Oba povrchy spojte a držte ich niekoľko sekúnd stlačené.Ak chcete spojenie vyrovnať, urobte tak počas prvých 3 minút po aplikácii.Maximálna pevnosť je dosiahnutá 24 hod. od aplikácie.Vhodné na lepenie týchto materiálov:PVC, polyester, metakrylát, plexisklo, ABS, SAN, tuhý polyester, pevné plastové sedačky.Nie polyetylén, nie polypropylén, nie PTFE.Objem:30 ml


Super výrobok SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty možno kúpiť už dnes tu na stránkach zaradený v sekcii lepidlá. Teraz nájdete podobné produkty z tejto sekcie za rozumné peniaze! Dodávateľ Ceys má v ponuke prémiový sortiment. za skutočne výhodné peniaze. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky značky Ceys. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt SPECIAL PLASTIK na tvrdé plasty 30 od nášho popredného výrobcu Ceys jednoducho nájdete u nás právě za mimoriadne nízku cenu! Ceny od 4,09 EUR.