Stanley FatMax, 10 m

zvinovací meter Stanley FatMax, 10 m:Zvinovací meter Stanley FatMax patrí medzi špičky vo svojej kategórii a to nielen vďaka svojej perfektnej... celý popis>
Stanley FatMax
Značka: Stanley
27,90 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

zvinovací meter Stanley FatMax, 10 m:Zvinovací meter Stanley FatMax patrí medzi špičky vo svojej kategórii a to nielen vďaka svojej perfektnej konštrukcii, ale aj prijateľnej cene. Celkovo podarené puzdro je vyrobené z veľmi odolného plastového materiálu s gumenými panely pre istejšie úchop. Meracie pásik disponuje špeciálnou povrchovou úpravou Mylar, ktorá predlžuje jeho životnosť až 10 ×.Zvinovací meter Stanley FatMax patrí medzi špičky vo svojej kategórii, a to nielen vďaka svojej perfektnej konštrukcii, ale aj prijateľnej cene. Celkovo podarené puzdro je vyrobené z veľmi odolného plastového materiálu s gumenými panelmi na istejšie uchopenie. Merací pás disponuje špeciálnou povrchovou úpravou Mylar, ktorá predlžuje jeho životnosť až 10×. Navyše vyniká patentovaným tvarom a šírkou, ktoré ho umožňujú vysunúť pred ohybom vlastnou váhou až do dĺžky 3,35 m! Hlavnou prednosťou tohto modelu je však termoplastický povlak, ktorý nesie názov BladeArmor. Ten chráni najpoužívanejšiu časť pásu pred opotrebovaním a znižuje riziko zlomenia až o 95 %.Kľúčové vlastnostiZvinovací meter za prijateľnú cenuKvalitný materiál puzdraPás s povrchovou úpravou MylarPrvých 14 cm potiahnutých termoplastickým povlakomTlmič nárazu počiatočného háčikaTrieda presnosti IIDĺžka 10 mOdolný počiatočný háčik má dvojitú zarážku a je pripevnený hneď tromi nitmi, čo má za následok až o 40 % pevnejšie spojenie oproti metrom s dvoma nitmi. Pri zasúvaní je tento háčik dokonca chránený tlmičom nárazu. Samozrejmosťou je posuvná poistka na zablokovanie a aretáciu pásu a praktická spona na pripevnenie na opasok.

Podarený výrobok Stanley FatMax, 10 m môžete získať bez ťažkostí na našom webe v rubrike metre a pásma! Teraz kúpite ešte iné produkty z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online.