STANLEY FATMAX FMEG220

Uhlová brúska STANLEY FATMAX FMEG220:Uhlová brúska STANLEY FATMAX FMEG220 je spoľahlivý kúsok náradia, ktorým dokážete aj brúsiť, aj rezať. Flexa... viac informácií »
STANLEY FATMAX FMEG220
Uhlová brúska STANLEY FATMAX FMEG220:Uhlová brúska STANLEY FATMAX FMEG220 je spoľahlivý kúsok náradia, ktorým dokážete aj brúsiť, aj rezať. Flexa...

Uhlová brúska STANLEY FATMAX FMEG220:Uhlová brúska STANLEY FATMAX FMEG220 je spoľahlivý kúsok náradia, ktorým dokážete aj brúsiť, aj rezať. Flexa je určená pre kotúč s veľkosťou 125 mm, vďaka čomu je vhodná skôr na bežné využitie v domácich dielňach. Vysporiada sa s brúsením aj rezaním tenších a plochých materiálov, akými sú napríklad kovové rúrky, drevo, kameň atď. Silu brúsky určuje elektromotor, ktorý je ukrytý v pevnej a kvalitnej konštrukcii. Vďaka silnému príkonu 850 W, ktorý vytiahne rýchlosť kotúča na 12000 ot./min, prejde brúska materiálom ako nôž maslom. Brúska nie je zbytočne ťažká, váži len 2300 g, takže sa s ňou veľmi dobre manipuluje. V balení sa okrem samotnej brúsky nachádzaj aj ochranný kryt. Kľúčové parametre produktu STANLEY FATMAX FMEG220 Uhlová brúska Stanley FatMax sa stane neodmysliteľnou súčasťou kôlne Pracuje s kotúčom 125 mm Motor disponuje príkonom 850 W Ľahká brúska s hmotnosťou 2300 g V balení sa nachádza aj ochranný kryt


Tento unikátny kus STANLEY FATMAX FMEG220 nájdete tiež tu na našich stránkach umiestnený v rubrike 125 mm! Teraz môžete získať obľúbené výrobky z tejto obľúbenej kategórie za skvelú cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite tiež na viac osvedčených výrobkov od značky Stanley FatMax. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Významný dodávateľ Stanley FatMax môže ponúkať skvelé výrobky. za rozumné peniaze.

Tento akčný tovar STANLEY FATMAX FMEG220 od skvelého výrobcu Stanley FatMax máte možnosť kúpiť si tu teraz práve za výborné peniaze. V súčasnosti v predaji od 55,90 EUR.