Stanley – Pojazdný box na náradie 1-92-904

Box na náradie Stanley - Pojazdný box na náradie 1-92-904:Nehľadajte vaše pracovné pomôcky a náradie zdĺhavo po celej dielni. Uložte všetko... viac informácií »
Stanley - Pojazdný box na
Značka: Stanley
82,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Box na náradie Stanley - Pojazdný box na náradie 1-92-904:Nehľadajte vaše pracovné pomôcky a náradie zdĺhavo po celej dielni. Uložte všetko...

Box na náradie Stanley – Pojazdný box na náradie 1-92-904:Nehľadajte vaše pracovné pomôcky a náradie zdĺhavo po celej dielni. Uložte všetko potrebné do praktického plastového boxu (1-92-904) spoločnosti Stanley a majte všetko vždy pripravené na okamžité použitie. O ľahký transport boxu z miesta na miesto je postarané vďaka veľkým kolieskam a ťažnej rukoväti, ktorá sa dá vysúvať. Pri výrobe bolo myslené na dlhú životnosť aj praktickosť a neprekvapí vás skutočnosť, že box je vyrobený z kvalitného a pevného plastu. Dokonca sa nebudete musieť obávať ani straty vášho náradia, pretože box je navyše vybavený niklovanými petlicami s okom na uzamknutie visiacim zámkom. Skvelé, že? Vnútorný priestor vás poteší dostatkom miesta pre vaše náradie.     Kľúčové vlastnosti boxu na náradie Stanley (1-92-904)Pojazdný box na náradie spoločnosti StanleyVanička s rukoväťou na ukladanie a samostatnú manipuláciu s drobnejším náradímVo veku 2 organizéry s polykarbonátovým krytom a 4 vyberateľnými priehradkamiPrehľadné vnútorné usporiadanieŤažnú rukoväť je možné zasúvaťVeľké kolieska pre ľahký transportMožné použiť aj ako pracovný stolík – vo veku sú žliabky s dĺžkovou stupnicou na založenie dosiek a podobne pri rezaníVeľké niklované petlice vybavené okom na uzamknutie visiacim zámkomNáradie nie je súčasťou dodávky a preto je potrebné si ho doobjednať, napríklad tu

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Stanley – Pojazdný box môžete zohnať priamo na našich stránkach v známej rubrike organizéry a kufre! Vyberte si akčné produkty z tejto známej sekcie v zľave. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však ďalšie kúsky od dodávateľa Stanley. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka Stanley vás obohatí o veľmi kvalitné produkty.. Však to vidíte sami!

Obľúbený a akčný produkt Stanley - Pojazdný box na od popredného výrobcu Stanley máte možnosť nájsť tu teraz práve za výhodnú cenu! Práve teraz za cenu 82,90 EUR.