Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4 – 39 mm

Sada vrtákov Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4 – 39 mm: Sada Sthor obsahuje 4 stupňovité kužeľové vrtáky určené na vŕtanie do kovu.... viac informácií »
Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4
Značka: Sthor
31,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada vrtákov Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4 – 39 mm: Sada Sthor obsahuje 4 stupňovité kužeľové vrtáky určené na vŕtanie do kovu....

Sada vrtákov Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4 – 39 mm: Sada Sthor obsahuje 4 stupňovité kužeľové vrtáky určené na vŕtanie do kovu. Umožňujú postupné vyvŕtanie otvorov s viac rôznymi priemermi. Vrtáky boli vyrobené z ocele HSS, ktorá je známa pre svoju vysokú kvalitu a rýchlorezné vlastnosti. Navyše boli potiahnuté titánom pre dlhšiu životnosť. Uchytenie vrtákov je možné pomocou valcovej stopky. Kľúčové vlastnosti sady stupňovitých vrtákov Sthor 4 ks 4 – 39 mmSúprava Sthor obsahuje 4 stupňovité vrtákyMožno ich využiť na vŕtanie do kovuVrtáky majú niekoľko stupňov priemerovZhotovenie z ocele HSS a potiahnutie titánom ich robí odolné a účinnéStupne priemerov vrtákov:4 – 12 mm4 – 20 mm4 – 32 mm4 – 39 mm

Žiadaný tovar Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4 je dostupný pohodlne tu na stránkach zaradený v sekcii do kovu! Pozrite sa na ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za skvelú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký. Máme aj v ponuke viac kvalitného tovaru značky Sthor. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný kus Sthor Súprava stupňovitých vrtákov 4 ks 4 – originál od značky Sthor pohodlne nakúpite momentálne na webe za akčnú cenu. Akčná cena 31,90 EUR.