Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm

Vrták Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm:Viete, že by ste potrebovali rozšíriť svoju výbavu domáceho majstra o nový vrták? V takom prípade... viac informácií »
Sthor Vrták do betónu SDS max
Značka: Sthor
9,54 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm:Viete, že by ste potrebovali rozšíriť svoju výbavu domáceho majstra o nový vrták? V takom prípade...

Vrták Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm:Viete, že by ste potrebovali rozšíriť svoju výbavu domáceho majstra o nový vrták? V takom prípade vás zaujme vrták Sthor. Tento model spadá do radu špirálovitých, čo znamená, že je uspôsobený pre tvrdé materiály. Určite nezabudnite na to, že pri výrobe získal priemer 18 mm. Pri rozhodovaní myslite aj na jeho dĺžku 300 mm. Je určený na vŕtanie do muriva. Do vŕtačky ho upevníte cez systém SDS max. Pre Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm bol zvolený materiál, ktorým je odolná oceľ. Najdôležitejšie parametre vrtáka Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm Privítajte nový vrták vo svojej výbave domáceho majstra Možno ho použiť na vŕtanie do muriva Do tvrdých materiálov sa najviac hodí špirálovitý vrták Vrták Sthor má od výrobcu priemer 18 mm Dĺžka tohto modelu je 300 mm Materiálom je oceľ Na prichytenie Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × 300 mm slúži systém SDS Max

Tento lacný tovar Sthor Vrták do betónu SDS max 18 možno zohnať práve tu u nás v rubrike podľa typu upínania! Teraz môžete získať obľúbené kúsky z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Tento výrobca Sthor poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitný tovar.. Nakupujte výhodný u nás! Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás ďalší kvalitný tovar značky Sthor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny kus Sthor Vrták do betónu SDS max 18 × od značky s dlhou históriou Sthor je k dispozícii teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 9,54 EUR.