SUPER EPOXI univerzál 48 g

Lepidlo SUPER EPOXI univerzál 48 g: Špeciálne lepidlo Ceys Super Epoxi univerzál s objemom 48 g je určené najmä na lepenie, vypĺňanie a utesnenie... viac informácií »
SUPER EPOXI univerzál 48
Značka: Ceys
7,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo SUPER EPOXI univerzál 48 g: Špeciálne lepidlo Ceys Super Epoxi univerzál s objemom 48 g je určené najmä na lepenie, vypĺňanie a utesnenie...

Lepidlo SUPER EPOXI univerzál 48 g: Špeciálne lepidlo Ceys Super Epoxi univerzál s objemom 48 g je určené najmä na lepenie, vypĺňanie a utesnenie rôznych materiálov. Lepidlo je odolné voči vlhkosti a teplotám až do +120 °C. Môžete ho použiť na plasty, drevo, železo, mosadz, hliník, oceľ, bronz, zliatiny. Pomocou tohto lepidla Ceys bez problémov opravíte napríklad skrine a ďalší nábytok alebo vyplníte trhliny v v stenách, potrubí. Iste oceníte aj vysokú priľnavosť, pevnosť a možnosť leštenia, brúsenia či natierania. Kľúčové vlastnosti lepidla Ceys Super Epoxi univerzál, objem 48 gLepidlo Ceys Super Epoxi univerzál je určené na lepenie, tmelenie, utesňovanie a ďalšie aktivityOdolné voči vlhkosti a má vypĺňacie schopnostiVhodné na plasty, drevo, kovy, keramiku a ďalšie materiályVysoká priľnavosť k lepenému materiáluMožnosť lakovania, brúsenia aj natierania Návod na použitie a vhodné materiálySpôsob použitia:1. OČISTITE opravovaný povrch a odstráňte zvyšky prachu a mastnoty.2. Na ukrojenie epoxidového tmelu použite špachtľu a miešajte hmotu prstami, pokiaľ nebude mať jednotnú farbu (počas tohto procesu sa zvyšuje teplota tmelu).3. NANESTE hmotu na povrch a uhlaďte ju vyvinutím mierneho tlaku špachtľou, kým sa tmel nedostane do opravovaného dielu.4. Nechajte produkt pôsobiť po dobu 4 – 5 minút od aplikácie.Vhodné na lepenie týchto materiálov:Keramika, krištáľ, sadra, železo, plast, kov, drevoNevhodné pre PE, PP a PTFE.Objem:48 g


Veľmi žiadaný tovar SUPER EPOXI univerzál 48 g ide kúpiť bez problémov tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii lepidlá. Teraz môžete získať ešte ďalšie kusy v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Ceys dlhodobo poskytuje vysoko kvalitný sortiment. za prekvapivo výhodné ceny. Urobte radosť sami sebe.

Tento exkluzívny produkt SUPER EPOXI univerzál 48 od výrobcu so skvelou povesťou Ceys získate zrovna za dobrú cenu! Výhodne teraz u nás za 7,90 EUR.