SUPERCEYS 3 g

Lepidlo SUPERCEYS 3 g:Univerzálne lepidlo Ceys Superceys s objemom 3 g je určené predovšetkým na rýchle transparentné lepenie. Lepidlo sa veľmi ľahko... viac informácií »
SUPERCEYS 3 g
Značka: Ceys
2,69 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepidlo SUPERCEYS 3 g:Univerzálne lepidlo Ceys Superceys s objemom 3 g je určené predovšetkým na rýchle transparentné lepenie. Lepidlo sa veľmi ľahko...

Lepidlo SUPERCEYS 3 g:Univerzálne lepidlo Ceys Superceys s objemom 3 g je určené predovšetkým na rýchle transparentné lepenie. Lepidlo sa veľmi ľahko aplikuje. Môžete ho použiť na drevo, kov, plasty, kožu, lepenku a na veľa ďalších materiálov. Pomocou tohto lepidla Ceys bez problémov vyriešite najmä drobné opravy. Určite oceníte rýchlosť spojenia lepeného materiálu počas 3 sekúnd.Kľúčové vlastnosti lepidla Ceys Superceys, objem 3 gLepidlo Ceys Superceys s jednoduchou aplikáciouUrčené najmä na rýchle a drobné lepenieZlepí všetko do 3 sekúndVhodné na plasty, kovy, kožu, lepenku a ďalšie materiályNávod na použitie a vhodné materiálySpôsob použitia:1. Zlepované povrchy OČISTITE a dôkladne osušte.2. OTVORTE obal. U 3 g tuby dôkladne naskrutkujte vo zvislej polohe kanylu a pretrhnite kovovú membránu.3. NANESTE na jeden zlepovaný povrch jednu kvapku lepidla Superceys.4. SPOJTE jednotlivé časti k sebe a zabráňte akémukoľvek kontaktu s prstami.5. Ponechajte spájané časti zatlačené na niekoľko sekúnd.Obal dobre uzavrite.Vhodné na lepenie týchto materiálov:Porcelán, drevo, kov, guma, plast, koža, lepenka a ďalšieNie je určené na polyetylén, polypropylén, Porex®, PTFE, syntetické tkaniny a na aplikácie vo vodeObjem:3 g

Tento vynikajúci tovar SUPERCEYS 3 g možno zakúpiť v pohode na webe v obľúbenej rubrike stavebná chémia. Vyhľadajte si podobné produkty zo spomínanej sekcie za super ceny!

Nový výrobok SUPERCEYS 3 g od spoločnosti s popredným postavením na trhu Ceys ide zaobstarať tu teraz práve za primerané peniaze! Práve teraz za 2,69 EUR.