Tatonka Hammock Single Red

Hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red:Radi si oddýchnete doma aj vonku? Potom by sa vám mohla hodiť hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red s... viac informácií »
Tatonka Hammock Single Red
Značka: Tatonka
56,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red:Radi si oddýchnete doma aj vonku? Potom by sa vám mohla hodiť hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red s...

Hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red:Radi si oddýchnete doma aj vonku? Potom by sa vám mohla hodiť hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red s maximálnou nosnosťou 100 kg. Dĺžka plochy, na ktorú sa dá uložiť, je 290 cm a je široká 150 cm. Materiálom je polyamid, a preto je možné si vychutnať pohodlné ležanie aj dotyk. Hojdacia sieť sa vyrába s okami na zavesenie na háčik, teda ju bez starostí jednoducho zavesíte. Na jej zostavenie teda bude potrebná kúpa ďalších materiálov na upevnenie. V hojdacej sieti sa nachádza dostatok miesta pre jedného človeka. Vďaka sieti v tvare ležadla si môžete pohodlne ľahnúť kdekoľvek. Závesná hojdacia sieť Tatonka Hammock Single Red sa stane vaším najobľúbenejším odpočinkovým miestom. Významné parametre hojdacej siete Tatonka Hammock Single Red Vďaka tejto hojdacej sieti môžete oddychovať kdekoľvek si zaumienite Maximálna nosnosť siete na hojdanie Tatonka zodpovedá hodnote 100 kg Dĺžka plochy na meranie: 290 cm Plocha na ležanie je široká: 150 cm Typ závesného systému Tatonka Hammock Single Red: očká na zavesenie na háčik Závesná hojdacia sieť ponúka miesto pre 1 osobu Farba: čierna a čierna Materiálom hojdacej siete Tatonka je polyamid

Obľúbený a kvalitný tovar Tatonka Hammock Single Red možno zohnať bez ťažkostí tu na webe v obľúbenej rubrike hojdacie siete! Teraz kúpite obľúbené produkty z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova.

Kvalitný a lacný produkt Tatonka Hammock Single Red od známeho popredného výrobcu Tatonka ľahko nájdete u nás právě za super cenu. Práve teraz len za 56,90 EUR.