Tesa Montážna obojstranná páska na sklo 20 kg/m

Obojstranná lepiaca páska Tesa Montážna obojstranná páska na sklo 20 kg/m: Chystáte sa doma alebo v práci pustiť do majstrovania? Potom si zaistite... viac informácií »
Tesa Montážna obojstranná páska na
Značka: Tesa
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obojstranná lepiaca páska Tesa Montážna obojstranná páska na sklo 20 kg/m: Chystáte sa doma alebo v práci pustiť do majstrovania? Potom si zaistite...

Obojstranná lepiaca páska Tesa Montážna obojstranná páska na sklo 20 kg/m: Chystáte sa doma alebo v práci pustiť do majstrovania? Potom si zaistite úspech s montážnou páskou Tesa. Vďaka tejto obojstrannej lepiacej páske trvalo na sklo pripevníte až 20 kg na 1 meter. Páska Tesa je takmer neviditeľná, takže vaša práca bude vyzerať dokonale. Už nemusíte vŕtať do steny alebo zatĺkať klince, stačí si pripraviť pásku so šírkou 19 mm a s ňou umiestniť vešiaky, dekorácie a veľa ďalšieho kam len potrebujete. K dispozícii vám je 1,5 metra tohto jedinečného pomocníka. Montážna páska Tesa skvele drží na pevných, priehľadných plochách v interiéri. Kľúčové vlastnosti montážnej obojstrannej pásky Tesa na skloS lepiacou páskou Tesa trvalo umiestnite na sklo až 20 kg na 1 meterPáska Tesa je takmer neviditeľná, takže výsledok práce bude dokonalýS montážnou páskou Tesa už nemusíte vŕtať do steny alebo zatĺkať klinceObojstranná páska Tesa so šírkou 19 mm a dĺžkou 1,5 metraMontážna páska Tesa skvele drží na pevných, priehľadných povrchoch v interiéri

Neodolateľný tovar je k dispozícii práve u nás umiestnený v rubrike lepiace pásky! Nájdite si ešte ďalšie produkty z našej kategórie za internetové ceny!

Tento výnimočný produkt Tesa Montážna obojstranná páska od skvelého a známeho výrobcu Tesa ľahko môžete zohnať online vo výpredajové akciu! Práve teraz za 29,90 EUR.