tesa Nalepovací hřebík na dlaždice a kov

Nalepovací klinec tesa Nalepovací hřebík na dlaždice a kov:Tesa nalepovacie klinec - praktické a pohodlné riešenie do vašej domácnostiPotrebujete... viac informácií »
tesa Nalepovací hřebík na dlaždice
Značka: Tesa
3,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nalepovací klinec tesa Nalepovací hřebík na dlaždice a kov:Tesa nalepovacie klinec - praktické a pohodlné riešenie do vašej domácnostiPotrebujete...

Nalepovací klinec tesa Nalepovací hřebík na dlaždice a kov:Tesa nalepovacie klinec – praktické a pohodlné riešenie do vašej domácnostiPotrebujete niečo vo vašej domácnosti prichytiť na stenu, ale neviete ako? Vyskúšajte nalepovacie klinec TESA, ktorý je vhodný na dlaždice a kov. Klinec ľahko nalepíte a môžete začať ihneď používať. V balení sú dva kusy, každý z nich udrží záťaž až 2-4 kilogramy podľa variantu háčika. Vďaka technológii Powerstrips môžete klinec zo steny odstrániť bez toho, aby bolo poznať, že tam niekedy bol. Pre umiestnenie na iné miesto stačí kúpiť zodpovedajúce náhradné lepiacej prúžok. Kľúčové vlastnosti nalepovacieho klinca TesaMožnosť opätovného použitiaVhodný na dlaždice a kov2 kusy v baleníJednoduchá montáž bez nutnosti vŕtaniaTechnológia Powerstrips pre jednoduché odstránenie klinca bez poškodenia povrchuHáčik Tesa udrží až 2-4 kg podľa príslušného variantuNávod na použitie nalepovacieho klinca TesaVýrobok je možné ľahko nalepiť, odstrániť, a potom znovu použiť. Veľkou výhodou nalepovacieho klinca Tesa je možnosť pripevnenia predmetov bez poškodenia povrchu. Vyhnete sa zbytočnému vŕtanie, čím výrazne obmedzíte hluk, neporiadok a ušetríte svoj čas. Výrobok nie je vhodný pre tapety, omietku, meď, mosadz, natretý papier, nepriľnavé a porézne povrchy. Podklady, na ktoré možno nalepovacie klinec Tesa použiťdlaždiceNávod na použitie nalepovacieho klinca TesaNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! očistite povrchPred aplikáciou povrch očistite. Použite čistič bez silikónu (znižuje lepivosť). Čistý povrch nechajte uschnúť. Odstráňte lepiacu prúžokZložte lepiace prúžok a nalepte ho vo vertikálnom smere na čistý a suchý povrch. Aktivujte Powerstrips technológiuPevne pritláčajte prúžok po dobu 5 sekúnd, čím zvýšite priľnavosť a účinnosť. nalepte klinecOdstráňte z prúžku kryciu fóliu a nalepte klinec tak, aby boli zrovnané horné rohy klinci aj prúžku (nad červenú linku). Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Zaistite dokonalé držanieTeraz je potrebné klinec TESA pritláčať k povrchu po dobu 5 sekúnd v hornej časti. To isté platí pre spodnú časť. pripevnite predmetPodľa varianty udrží predmety od 2 do 4 kg. Použitie 2 klincov zvýši nosnosť na dvojnásobok. TESA nalepovacie klinec je teda ideálny pre pripevňovanie rôznych obrázkov, poličiek či hodín. odstránenie klincaUchopte hlavičku klinca a lepiace prúžok pomaly vyťahujte pozdĺž steny. Dôjde k uvoľneniu lepiacej hmoty ak odstráneniu klinca.

Veľmi obľúbený výrobok tesa Nalepovací hřebík na je dostupný teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike lepiace pásky! Teraz si môžete kúpiť iné produkty v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu.

Tento výnimočný tovar tesa Nalepovací hřebík na od skvelej značky Tesa jednoducho môžete zohnať v súčasnosti za úžasnú cenu! Ponuka od 3,90 EUR.