tesa Nalepovací hřebík na tapety a omítku

Nalepovací klinec tesa Nalepovací hřebík na tapety a omítku:Tesa nalepovacie klinec - praktické a pohodlné riešenie do vašej domácnostiPotrebujete... viac informácií »
tesa Nalepovací hřebík na
Značka: Tesa
3,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Nalepovací klinec tesa Nalepovací hřebík na tapety a omítku:Tesa nalepovacie klinec - praktické a pohodlné riešenie do vašej domácnostiPotrebujete...

Nalepovací klinec tesa Nalepovací hřebík na tapety a omítku:Tesa nalepovacie klinec – praktické a pohodlné riešenie do vašej domácnostiPotrebujete niečo prichytiť na stenu, ale neviete ako? Vyskúšajte nalepovacie klinec Tesa, ktorý je vhodný na tapety, omietku a iné drsné povrchy. Klinec ľahko nalepíte a môžete začať ihneď používať. V balení sú dva kusy, každý z nich udrží záťaž 0,5 až 2 kilogramy. Klinec sa hodí na vešanie obrazov a dekorácií na stenách s nerovným pozadím. Vďaka technológii Powerstrips môžete klinec zo steny odstrániť bez toho, aby bolo poznať, že tam niekedy bol. Pre umiestnenie na iné miesto stačí kúpiť zodpovedajúce náhradné lepiacej prúžok. Kľúčové vlastnosti nalepovacieho klinca TesaMožnosť opätovného použitiaVhodný na tapety a omietkuDva kusy v baleníJednoduchá montáž bez nutnosti vŕtaniaTechnológia Powerstrips pre jednoduché odstránenie klinca bez poškodenia povrchuNalepovacie klinec Tesa na drsné a chúlostivé povrchyKlinec Tesa udrží 0,5 až 2 kg podľa variantuNávod na použitie nalepovacieho klinca TesaVýrobok možno ľahko nastaviť, odstrániť a potom znovu použiť. Veľkou výhodou nalepovacieho klinca Tesa je možnosť pripevnenia predmetov bez poškodenia povrchu. Vyhnete sa zbytočnému vŕtanie, čím výrazne obmedzíte hluk, neporiadok a ušetríte svoj čas. Výrobok nie je vhodný na vinylové tapety a nepriľnavé povrchy (silikón, PTFE). Nalepovacie klinec Tesa je určený pre tapety a omietku. Podklady, na ktoré možno nalepovacie klinec Tesa použiťtapetaomietkaNávod na použitie nalepovacieho klinca Tesaočistite povrchPred aplikáciou povrch očistite bezprašným handričkou. Odstráňte lepiacu prúžokZložte lepiace prúžok a nalepte ho vo vertikálnom smere na čistý a suchý povrch. Aktivujte Powerstrips technológiuPevne pritláčajte prúžok po dobu 5 sekúnd, čím zvýšite priľnavosť a účinnosť. nalepte klinecOdstráňte z prúžku kryciu fóliu a nalepte klinec tak, aby spodná hrana klinca zostala na šedej linke prúžku. Zaistite dokonalé držanieTeraz je potrebné klinec Tesa pritláčať k povrchu po dobu 5 sekúnd v hornej časti. To isté platí pre spodnú časť. pripevnite predmetUdrží predmety od 0,5 do 2 kg. Použitie 2 klincov zvýši nosnosť na dvojnásobok. Tesa nalepovacie klinec je teda ideálny pre pripevňovanie vecí vo vašej domácnosti. odstránenie klincaUchopte hlavičku klinca a lepiace prúžok pomaly vyťahujte pozdĺž steny. Dôjde k uvoľneniu lepiacej hmoty ak odstráneniu klinca.


Akčný produkt môžete dostať v pohode tu u nás v rubrike stavebná chémia! Teraz kúpite ešte iné výrobky v spomínanej rubrike za extra cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. U nás nájdete ďalší tovar od dodávateľa Tesa. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny výrobok tesa Nalepovací hřebík na tapety od nášho popredného výrobcu Tesa je možné zakúpiť online za skvelú cenu. Lacno za 3,59 EUR.