TESA Powerbond Ultra Strong, obojstranná montážna páska, biela, 5 m: 19 mm

Lepiaca páska TESA Powerbond Ultra Strong, obojstranná montážna páska, biela, 5 m: 19 mm:Obojstranná univerzálna lepiaca páska TESA vám príde zaiste... viac informácií »
TESA Powerbond Ultra Strong
Značka: Tesa
20,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska TESA Powerbond Ultra Strong, obojstranná montážna páska, biela, 5 m: 19 mm:Obojstranná univerzálna lepiaca páska TESA vám príde zaiste...

Lepiaca páska TESA Powerbond Ultra Strong, obojstranná montážna páska, biela, 5 m: 19 mm:Obojstranná univerzálna lepiaca páska TESA vám príde zaiste vhod nielen v domácnosti, ale aj na chalupe, v dielni či firme. Vďaka jej multifunkčnosti môžete ľahko napr. upevňovať koberce na rôzne typy povrchov, trvale upevňovať rôzne materiály a mnoho ďalších. Veľkou výhodou je, že možno trhať rukou. Montážna lepiaca páska TESA Powerbond Ultra Strong v obojstrannom spracovaní vám príde zaiste vhod nielen v domácnosti, ale aj na chalupe, v dielni či firme. Je pevná a slúži k jednoduchému lepeniu rôznych materiálov v interiéri aj exteriéri. Vďaka jej multifunkčnosti môžete lepiť napríklad drevo, plasty alebo obklady. Výhodou je vysoká priľnavosť a možnosť ľahkého odstrihnutia. Šírka pásky je 19 mm a celková dĺžka 5 m. Kľúčové vlastnosti obojstrannej montážnej lepiacej pásky TESA Powerbond Ultra Strong, 19 mm × 5 mMontážna lepiaca páska Powerbond Ultra Strong od osvedčeného výrobcu TESAObojstranné spracovanie v bielom varianteVysoká pevnosť a priľnavosťMultifunkčné využitie v interiéri aj exteriériVďaka návinu s dĺžkou 5 m vydrží po dlhú dobuŠírka:19 mmDĺžka:5 m

Veľmi žiadaný kus zoženiete už dnes na našom webe v sekcii lepiace pásky! Teraz kúpite ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za outletovú cenu. Známa značka Tesa dodáva špičkový tovar.. To ale nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od výrobcu Tesa. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny tovar TESA Powerbond Ultra Strong, obojstranná montážna páska, biela, 5 m: 19 od obľúbenej značky so zárukou kvality Tesa môžete nájsť tu teraz práve v bezva akcii. Ceny už od 20,90 EUR.