tesa ULTRA RESISTANT, pozdĺžne vlákna, priehľadná, 50 m : 50 mm

Lepiaca páska tesa ULTRA RESISTANT, pozdĺžne vlákna, priehľadná, 50 m : 50 mm:Obojstranná univerzálna lepiaca páska TESA vám príde zaiste vhod... viac informácií »
tesa ULTRA RESISTANT
Značka: Tesa
9,96 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska tesa ULTRA RESISTANT, pozdĺžne vlákna, priehľadná, 50 m : 50 mm:Obojstranná univerzálna lepiaca páska TESA vám príde zaiste vhod...

Lepiaca páska tesa ULTRA RESISTANT, pozdĺžne vlákna, priehľadná, 50 m : 50 mm:Obojstranná univerzálna lepiaca páska TESA vám príde zaiste vhod nielen v domácnosti, ale aj na chalupe, v dielni či firme. Vďaka jej multifunkčnosti môžete ľahko napr. upevňovať koberce na rôzne typy povrchov, trvale upevňovať rôzne materiály a mnoho ďalších. Veľkou výhodou je, že možno trhať rukou. Kancelárska lepiaca páska TESA Ultra Resistant v priehľadnom vyhotovení vám príde zaiste vhod nielen v domácnosti, ale aj na chalupe, v dielni či firme. Je extra odolná a slúži k jednoduchému lepeniu napríklad balíkov. Vďaka jej multifunkčnosti však môžete tiež lepiť aj mnoho ďalších materiálov. Veľkou výhodou sú potom tiež pozdĺžne vlákna. Šírka pásky TESA je 50 mm a celková dĺžka je potom 50 m. Kľúčové vlastnosti kancelárskej lepiacej pásky TESA, 50 mm × 50 m, priehľadnáKancelárska lepiaca páska Ultra Resistant v priehľadnom vyhotovení od osvedčeného výrobcu TESAPozdĺžne vlákna a široká oblasť využitiaExtra odolné vyhotovenie pásky TESAMultifunkčné využitie pre rôzne typy povrchov ako je papier, sklo, polyester, laminát a ďalšieVďaka návinu s dĺžkou 50 m vydrží po dlhú dobuŠírka:50 mmDĺžka:50 m

Neodolateľný tovar obstaráte bezprostredne tu na stránkach v populárnej rubrike baliace. Vyberte si ešte podobné produkty z tejto známej kategórie za extra cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Tesa môže ponúknuť veľmi kvalitné výrobky.! To však nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Preskúmajte u nás taky viac skvelých výrobkov značky Tesa. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tovar tesa ULTRA RESISTANT, pozdĺžne od známej spoločnosti Tesa môžete zohnať u nás za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz za 9,96 EUR.