TOPEAK náradie MINI P20 zlaté

Náradie na bicykel TOPEAK náradie MINI P20 zlaté: Náradie TOPEAK MINI P20 v sebe ukrýva 20-praktických funkcií. Jeho súčasťou sú inbusy 2 mm,  3... viac informácií »
TOPEAK náradie MINI P20
Značka: TOPEAK
40,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Náradie na bicykel TOPEAK náradie MINI P20 zlaté: Náradie TOPEAK MINI P20 v sebe ukrýva 20-praktických funkcií. Jeho súčasťou sú inbusy 2 mm,  3...

Náradie na bicykel TOPEAK náradie MINI P20 zlaté: Náradie TOPEAK MINI P20 v sebe ukrýva 20-praktických funkcií. Jeho súčasťou sú inbusy 2 mm,  3 mm, 4,mm 5 mm a 6 mm, krížový skrutkovač, torx kľúče T15 a T25, oceľová nitovačka, centrálne kľúče, ozubený nôž aj pílka. Vyrobené je z veľmi kvalitného kovaného hliníka a vyniká nízkou hmotnosťou aj kompaktnými rozmermi. Balenie obsahuje aj neoprénové puzdro. Náradie TOPEAK MINI P20 predstavuje praktický doplnok do vašej cyklistickej výbavy.  Kľúčové vlastnosti náradia TOPEAK MINI P20 zlatéhoNáradie s 20-praktickými funkciamiJeho súčasťou sú inbusy, krížový skrutkovač, torx kľúče, oceľová nitovačka, centrálne kľúče, ozubený nôž aj pílkaVyrobené z veľmi kvalitného kovaného hliníkaNáradie TOPEAK MINI P20 vyniká nízkou hmotnosťou aj kompaktnými rozmermiBalenie obsahuje aj neoprénové puzdroFarebné vyhotovenie: strieborno-zlaté Rozmery: 7,4 × 2,9 × 1,8 cm Hmotnosť:131 g

Kvalitný a obľúbený produkt TOPEAK náradie MINI P20 zlaté môžete zohnať aktuálne na webe v známej kategórii náradie a stojany na bicykel! Vyberte si ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu! To nie je všetko, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež viac osvedčeného tovaru od dodávateľa TOPEAK. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt TOPEAK náradie MINI P20 od známej značky TOPEAK možno zohnať v našej ponuke za outletovú cenu. V akcii od 40,90 EUR.