TUSON – Olejový kompresor, 1,5 kW 2HP

Kompresor TUSON - Olejový kompresor, 1,5 kW 2HP:TUSON 130017 je spoľahlivý kompresor s optimálnym a hlavne stálym tlakom. Je ideálnym riešením pre... viac informácií »
TUSON - Olejový kompresor
Značka: TUSON
225,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompresor TUSON - Olejový kompresor, 1,5 kW 2HP:TUSON 130017 je spoľahlivý kompresor s optimálnym a hlavne stálym tlakom. Je ideálnym riešením pre...

Kompresor TUSON – Olejový kompresor, 1,5 kW 2HP:TUSON 130017 je spoľahlivý kompresor s optimálnym a hlavne stálym tlakom. Je ideálnym riešením pre väčšinu dielní či servisov. Vďaka jeho saciemu výkonu, 180 l/min a objemnému zásobníku ho budete môcť naplno využiť aj v náročnejšej prevádzke. Je určený pre kontinuálne zaťaženie a vďaka pojazdným kolesám a držiaku je vhodný pre ľahký presun.Kľúčové vlastnosti olejového kompresora TUSON 130017Výkonný kompresor s optimálnym pracovným tlakomObjemný 50 l zásobníkStály vysoký tlakIdeálne riešenie pre väčšinu dielníPraktický držiak a pojazdné kolesáKompresor s výkonným motoromOlejový kompresor TUSON 130017 vyniká najmä svojím výkonným motorom, ktorý zaisťuje rýchle znovudoplnenie vzduchového zásobníka, čím značne urýchľuje prácu a zároveň generuje stabilný vysoký tlak. Ten využijete, napríklad pri nastreľovaní dlhých skrutiek, nitovaní alebo pri povoľovaní starých kolesových skrutiek áut a ostatných činnostiach vyžadujúcich neustály prísun stlačeného vzduchu. Kompresor TUSON je osadený pojazdnými kolesami, ktoré vám spolu s praktickým držiakom uľahčia presun v dielni.

Veľa žiadaný kus TUSON – Olejový kompresor, 1,5 kW 2HP zoženiete jednoducho na našom webe v populárnej sekcii stavba! Teraz získate výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu!

Vysoko kvalitný tovar TUSON - Olejový kompresor, 1,5 kW od populárneho výrobcu TUSON ľahko zaobstaráte bezpečne online navždy výhodne! V súčasnosti v predaji od 225,90 EUR.