Velours de Spa Méditerranée

Esencia do vírivky Velours de Spa Méditerranée:Máte radi masáže a prajete si, aby ste si mohli dopriať rovnaký luxus ako v profesionálnych masážnych... viac informácií »
Velours de Spa Méditerranée
Značka: Camylle
14,80 EUR
Overiť dostupnosť »
Esencia do vírivky Velours de Spa Méditerranée:Máte radi masáže a prajete si, aby ste si mohli dopriať rovnaký luxus ako v profesionálnych masážnych...

Esencia do vírivky Velours de Spa Méditerranée:Máte radi masáže a prajete si, aby ste si mohli dopriať rovnaký luxus ako v profesionálnych masážnych štúdiách? Tak to určite budete mať radi esenciu Velours de Spa s vôňou Méditerranée. Esencia Velours sa skladá z esenciálnych olejov, ktoré majú pozitívny efekt na váš organizmus. Hodí sa do masážneho bazénu, či už doma alebo vo wellnesse. Vôňa Velours de Spa sa plne rozpustí, stačí ju naliať do vody a relaxovať. Esencia nezanecháva žiadne stopy, takže vám nezanesie filter bazéna. Tento konkrétny kus má objem 250 ml.Kľúčové vlastnosti esencie Velours de Spa MéditerranéeEsencia Velours de Spa s vôňou MéditerranéeVelours sa skladá z esenciálnych olejovPlne rozpustná esencia Velours de SpaEsencia Velours je vhodná do masážneho bazénaEsencia de Spa nezanáša filtreObjem 250 ml

Nový tovar Velours de Spa Méditerranée máte možnosť dostať bezprostredne tu u nás v známej rubrike vírivky. Mrknite na ešte iné výrobky z tejto rubriky za super cenu!

Tento veľmi obľúbený výrobok Velours de Spa Méditerranée od značky so skvelou reputáciou Camylle je možné zakúpiť na našich stránkach teraz práve za super peniaze. Práve teraz len za 14,80 EUR.