Velours de Spa Orange Blossom

Esencia do vírivky Velours de Spa Orange Blossom:Máte radi masáže a prajete si, aby ste si mohli dopriať rovnaký luxus ako v profesionálnych masážnych... viac informácií »
Velours de Spa Orange
Značka: Camylle
19,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Esencia do vírivky Velours de Spa Orange Blossom:Máte radi masáže a prajete si, aby ste si mohli dopriať rovnaký luxus ako v profesionálnych masážnych...

Esencia do vírivky Velours de Spa Orange Blossom:Máte radi masáže a prajete si, aby ste si mohli dopriať rovnaký luxus ako v profesionálnych masážnych štúdiách? Tak to určite budete mať radi esenciu Velours de Spa s vôňou Orange Blossom. Esencia Velours sa skladá z esenciálnych olejov, ktoré majú pozitívny efekt na váš organizmus. Hodí sa do masážneho bazénu, či už doma alebo vo wellnesse. Vôňa Velours de Spa sa plne rozpustí, stačí ju naliať do vody a relaxovať. Esencia nezanecháva žiadne stopy, takže vám nezanesie filter bazéna. Tento konkrétny kus má objem 250 ml.Kľúčové vlastnosti esencie Velours de Spa Orange BlossomEsencia Velours de Spa s vôňou Orange BlossomVelours sa skladá z esenciálnych olejovPlne rozpustná esencia Velours de SpaEsencia Velours je vhodná do masážneho bazénaEsencia de Spa nezanáša filtreObjem 250 ml


Obľúbený a kvalitný tovar Velours de Spa Orange je k dispozícii ešte na našom webe umiestnený v sekcii vírivky. Nájdite si iné produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online.

Zaujímavý produkt Velours de Spa Orange od top značky Camylle pohodlne nakúpite tady skutočne lacno! Výhodne teraz u nás za 19,49 EUR.