Véritable Lingot Saturejka divoká BIO

Sadenice Véritable Lingot Saturejka divoká BIO:Substrát Véritable Lingot so semienkami saturejky divokej v BIO kvalite je špeciálne určený pre... viac informácií »
Véritable Lingot Saturejka divoká
Značka: VERITABLE
8,29 EUR
Overiť dostupnosť »
Sadenice Véritable Lingot Saturejka divoká BIO:Substrát Véritable Lingot so semienkami saturejky divokej v BIO kvalite je špeciálne určený pre...

Sadenice Véritable Lingot Saturejka divoká BIO:Substrát Véritable Lingot so semienkami saturejky divokej v BIO kvalite je špeciálne určený pre inteligentné kvetináče Véritable. Obsahuje semienka chemicky neošetrených rastlín a organickú pôdu so živinami, ktorá je priamo určená danej rastline. Semienka sú pritom veľmi starostlivo vybrané a zaručia vám 4 až 6 mesiacov úrody, a to bez ohľadu na ročné obdobie. Substrát Véritable Lingot je 100 % kompostovateľný a biologicky rozložiteľný. Jeho súčasťou nie sú pesticídy ani GMO, teda geneticky modifikované organizmy.Kľúčové vlastnosti substrátu so semienkami Véritable Lingot Saturejka divoká BIOSubstrát Véritable Lingot so semienkami saturejky divokej v BIO kvaliteŠpeciálne určený pre inteligentné kvetináče VéritableObsahuje semienka chemicky neošetrených rastlín a organickú pôduSubstrát so živinami je priamo určený danej rastlineVéritable Lingot zaručí 4 až 6 mesiacov úrodyRastliny môžete pestovať kedykoľvek v priebehu rokaSubstrát Lingot je 100 % kompostovateľný a biologicky rozložiteľnýVeľmi jednoduché pestovanie rastlín, stačí ich zalievať vodouEfektívny a rýchly rast vďaka optimalizovanému umiestneniu semienokBez pesticídov a GMOSubstrát Véritable Lingot umožní pestovanie rastlín kedykoľvek v priebehu rokaSubstrát Véritable Lingot je plne kompatibilný so všetkými inteligentnými kvetináčmi Véritable. Substrátovú náplň stačí vybrať zo škatuľky, vložiť do priehradky kvetináča, mierne stlačiť na dno a sňať ochrannú fóliu. Následne budete rastliny v kvetináči iba zalievať vodou. Vďaka substrátu so semienkami a inteligentným kvetináčom Véritable už nemusíte byť odkázaní na príslušné ročné obdobie. Čerstvé ovocie, zeleninu aj bylinky môžete vypestovať a vychutnať si tak kedykoľvek v priebehu roka.Saturejka divoká v BIO kvalite vďaka substrátu VéritableSamotné pestovanie pritom nie je nijako náročné. Kvetináč so substrátom možno umiestniť dokonca aj do miestnosti bez okien. Substrát Lingot je navyše ušitý priamo na mieru danej rastline. Rovnako tak je optimalizované umiestnenie semienok v organickej pôde a tiež šírka a hĺbka ich osadenia, čo zaistí efektívny aj rýchly rast. Vďaka substrátu so semienkami Véritable Lingot vypestujete saturejku divokú v BIO kvalite, ktorá vyniká výrazne korenistou až pikantnou arómou a je nenahraditeľnou bylinkou pri dochucovaní grilovaného aj duseného mäsa, zeleniny a strukovín.

Veľmi obľúbený výrobok Véritable Lingot Saturejka divoká od dodávateľa so skvelou povesťou VERITABLE môžete zohnať aktuálne za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz v akcii 8,29 EUR.