VICTORINOX Ranger

Nôž VICTORINOX Ranger:Vreckový nôž Victorinox Ranger vhodný na cestovanie a turistikuMultifunkčný vreckový nôž Ranger od renomovanej švajčiarskej... celý popis>
VICTORINOX Ranger
Značka: Victorinox
44,90 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Nôž VICTORINOX Ranger:Vreckový nôž Victorinox Ranger vhodný na cestovanie a turistikuMultifunkčný vreckový nôž Ranger od renomovanej švajčiarskej značky Victorinox je vybavený čepeľou s dĺžkou 6,5 cm z kvalitnej nehrdzavejúcej chróm-molybdénovej ocele a posuvnou poistkou na bočnej strane. K dispozícii je 21 praktických funkcií, ktoré využijete nielen v domácnosti, ale aj pri kempovaní či iných aktivitách v prírode. Nechýba ani praktické oceľové očko na ľahké zavesenie noža na kľúče alebo šnúrku.Kľúčové vlastnosti vreckového noža Victorinox RangerVysoko kvalitné spracovanieVšestranný vreckový nôž s 21 funkciamiDĺžka čepele zatváracieho noža 6,5 cmDĺžka v zavretom stave: 9,1 cmObsahuje nožnice, pílku na drevo a pilníkPosuvná poistkaOceľové očko na zavesenie21 praktických funkciíVeľký nôž, malý nôžVývrtkaOtvárač na konzervy s malým skrutkovačom na krížové skrutkyOtvárač na fľaše so skrutkovačomVýstružník, bodecPinzeta, špáradlo, nožničkyViacúčelový háčikPílka na drevo, dlátko, odstraňovač izolácie z drôtovPilník na nechty s pilníkom na kov, pílka na železoJemný skrutkovačTip na údržbuNôž pravidelne čistite, pretože látky, ktoré na noži zostávajú (prach, špina, zvyšky jedla atď.) sa zanášajú medzi želiezka a tie idú potom ťažko otvárať. Ak nôž nemožno zľahka otvárať, ponorte ho na chvíľu do teplej vody a želiezka rozhýbte, následne dosucha utrite čistou handričkou. Nôž nechajte približne 20 minút otvorený, aby sa z neho odparila voda, ktorá nebola odstránená. Odporúčame nôž najmenej 1× za 6 mesiacov premazávať olejčekom Victorinox.

Žiadaný produkt obstaráte práve tu na našom webe v obľúbenej rubrike ručné náradie! Pripravili sme ešte iné produkty zo spomínanej kategórie za super ceny. To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky značky Victorinox. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.