VOREL Pištoľ na lakovanie s nádržou 1,5 mm, 680 cm3

Striekacia pištoľ VOREL Pištoľ na lakovanie s nádržou 1,5 mm, 680 cm3:Potrebujete oživiť farebný náter príslušenstva v dielni, domácnosti či na... viac informácií »
VOREL Pištoľ na lakovanie s
Značka: Vorel
15,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Striekacia pištoľ VOREL Pištoľ na lakovanie s nádržou 1,5 mm, 680 cm3:Potrebujete oživiť farebný náter príslušenstva v dielni, domácnosti či na...

Striekacia pištoľ VOREL Pištoľ na lakovanie s nádržou 1,5 mm, 680 cm3:Potrebujete oživiť farebný náter príslušenstva v dielni, domácnosti či na záhrade a túžite po profesionálnom výsledku? So vzduchovou pištoľou VOREL s regulačným ventilom pôjde všetko ľahko a rýchlo. Regulovať tak budete môcť množstvo farby a vzduchu. Pištoľ je možné využiť na farebné aj základné nástreky s rôznou viskozitou farby. Dýza má priemer 1,5 mm a horná nádržka pojme až 0,68 l farby. Iste oceníte kvalitné materiály s dlhou životnosťou a ergonomicky tvarovanú rukoväť pre pohodlnú prácu za akýchkoľvek podmienok. Kvalitu tejto pištole ocenia aj profesionálne dielne.ŠpecifikáciaPriemer dýzy: 1,5 mmPracovný tlak: 3,5 – 5 barObjem nádržky: 0,6 lTyp nádržky: hornáSpotreba vzduchu: 280 – 450 l/minNapojenie: 1/4(súčasťou balenia)

Tento zľavnený výrobok ide kúpiť okrem iného tu u nás umiestnený v rubrike striekacie pištole! Teraz nájdete ostatné kúsky v spomínanej rubrike za výhodnú cenu.

Tento skvelý produkt VOREL Pištoľ na lakovanie s nádržou 1,5 od nášho popredného výrobcu Vorel máte možnosť kúpiť si práve dnes so zľavou. Výhodne za cenu 15,90 EUR.