Vorel Vŕtacia korunka do steny 80 mm SDS+

Vŕtacia korunka Vorel Vŕtacia korunka do steny 80 mm SDS+: Na kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie.... viac informácií »
Vorel Vŕtacia korunka do steny 80 mm
Značka: Vorel
12,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Vŕtacia korunka Vorel Vŕtacia korunka do steny 80 mm SDS+: Na kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie....

Vŕtacia korunka Vorel Vŕtacia korunka do steny 80 mm SDS+: Na kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám vŕtaciu korunku značky Vorel, ktorá je vyrobená z ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou. Korunka je určená na vŕtanie do muriva a sadrokartónu. Kľúčové vlastnosti vŕtacej korunky Vorel do steny a sadrokartónu SDS+ 80 mmKvalitné náradie značky VorelJe vyrobená z kvalitnej oceleOceľ je veľmi pevná a odolnáVŕtacia korunka Vorel je určená na použitie do murivaMá priemer 80 mm

Zaujímavý produkt Vorel Vŕtacia korunka do steny 80 mm SDS+ môžete nájsť ešte tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii do dlažby. Vyhľadajte si podobné produkty v spomínanej kategórii za výborné peniaze. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Mrknite na ďalšie preverené kúsky značky Vorel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca Vorel pre vás vyrába kvalitné výrobky..

Tento akčný produkt Vorel Vŕtacia korunka do steny od populárnej značky Vorel ľahko nájdete tu teraz práve za parádnu cenu. Teraz možno objednať len za 12,59 EUR.