Weber Spirit Premium SP-335 GBS plynový

Gril Weber Spirit Premium SP-335 GBS plynový:Záhradný gril Weber Spirit Premium SP-335 GBS disponujúci pokročilým vybavením a funkciami je klasickým... viac informácií »
Weber Spirit Premium SP-335 GBS
Značka: Weber
1 199 EUR
Overiť dostupnosť »
Gril Weber Spirit Premium SP-335 GBS plynový:Záhradný gril Weber Spirit Premium SP-335 GBS disponujúci pokročilým vybavením a funkciami je klasickým...

Gril Weber Spirit Premium SP-335 GBS plynový:Záhradný gril Weber Spirit Premium SP-335 GBS disponujúci pokročilým vybavením a funkciami je klasickým zástupcom veľmi obľúbeného radu Spirit. O precízne prepečenia steakov, zeleniny, či rýb sa postarajú tri plynové horáky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré spolu s Flavorizer bar rovnomerne distribuujú teplo po celej grilovacej ploche. Gril Weber využíva systém pohodlného zapaľovania Crossover a k jeho ďalšej výbave patria postranné odkladacie stolíky s háčikmi, uzatvárateľný úložný priestor a kolieska, ktorá umožnia jeho ľahké premiestňovanie. Na grilovacom rošte z nehrdzavejúcej ocele potom môžete pripraviť niekoľko druhov špecialít.Kľúčové vlastnosti grilu Weber Spirit Premium SP-335 GBSPlynový gril s praktickou výbavou Grilovací rošt z nehrdzavejúcej oceleTri horáky z nehrdzavejúcej ocele s individuálne nastaviteľným výkonomAróma koľajnice Flavorizer Bar zachytávajú odkvapkávajúci tukPostranné stolíky slúžia ako pracovná a odkladacia plochaWeber Spirit Premium SP-335 GBS má uzatvárateľný úložný priestorSystém ľahkého zapaľovania CrossoverKolieska umožňujúce jeho ľahké premiestňovanieGril disponuje poklopom s integrovaným teplomeromFarebné vyhotovenie: čierno-striebornéWeber Spirit Premium SP-335 GBS ponúka praktickú výbavuGril Weber Spirit Premium SP-335 GBS je vybavený poklopom z nehrdzavejúcej ocele so zabudovaným teplomerom. Pri uzavretom poklope môže vzduch vo vnútri grilu cirkulovať, čo sa postará o rýchlejšiu a rovnomernejšiu prípravu pokrmov. Postranné stolíky sa nielen ľahko čistia, ale sú tiež odolné proti poveternostným vplyvom a nechýbajú na nich ani háčiky na zavesenie grilovacieho príslušenstva. Pod grilom je potom praktický úložný priestor s dvierkami, do ktorého môžete schovať napríklad plynovú fľašu. Pod bočným stolíkom sa nachádza odpadkový kôš.Aróma koľajnice v grile Weber dodajú jedlu správnu chuťWeber Spirit Premium SP-335 GBS obsahuje aróma koľajnice Flavorizer Bars z nehrdzavejúcej ocele, ktoré chránia horáky pred odkvapávajúcim tukom a zároveň pomáhajú rovnomerne rozvádzať teplo po celom grilovacom rošte. Ich hlavnou výhodou je však schopnosť vytvárať jedinečnú grilovaciu arómu. Koľajnice sa pri grilovaní rozžeravia a keď na ne potom odkvapkáva šťava z grilovaných jedál, začne sa na horúcich plochách vyparovať. Vďaka tomuto procesu vzniká jedinečná vôňa, na ktorú sme pri grilovaní zvyknutí. Nespoznáte tak žiadny rozdiel medzi grilovaním na plynových griloch Weber a klasických griloch na drevené uhlie.Rozmery roštu: 60 × 45 cmRozmery gril s otvoreným vekom: 160 × 132,1 × 81,3 cmRozmery gril so zatvoreným vekom: 115,6 × 132,1 × 61 cmTento produkt dodáva spoločnosť High Life s.r.o.


Veľmi žiadaný produkt Weber Spirit Premium SP-335 GBS plynový môžete zaobstarať bezprostredne tu na stránkach v kategórii záhradné! Pripravili sme pre vás obľúbené produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny. Naša ponuka je široká, u nás totiž nájdete ďalší preverený tovar od výrobcu Weber. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený tovar Weber Spirit Premium SP-335 od značky s dlhou históriou Weber jednoducho zaobstaráte v súčasnosti za výpredajovú cenu. V akcii za cenu 1 199 EUR.